• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Adaptivní led světlomety (ALH)

many1022

nový člen
Ověřený uživatel MazdaKlanu
10
Ahoj,
Měl bych dotaz ohledně adaptivních světlometů na mé mazdě CX-5 - r.v. 2019 výbava sport-line (dovoz DE, VIN JMZKFGW7600863191). Ve všech manuálech co jsem k CX-5 našel se píše, že by ALH mělo fungovat když je volič světel v poloze ,,auto". Nicméně aby fungovalo mě, tak musím mít volič v poloze ,,auto" + poloha dálkových světel. Nevíte zda lze toto nastavení např. přes ForScan upravit, aby to fungovalo v té správné poloze dle manuálu? Předem moc díky
 
Ahoj,
Měl bych dotaz ohledně adaptivních světlometů na mé mazdě CX-5 - r.v. 2019 výbava sport-line (dovoz DE, VIN JMZKFGW7600863191). Ve všech manuálech co jsem k CX-5 našel se píše, že by ALH mělo fungovat když je volič světel v poloze ,,auto". Nicméně aby fungovalo mě, tak musím mít volič v poloze ,,auto" + poloha dálkových světel. Nevíte zda lze toto nastavení např. přes ForScan upravit, aby to fungovalo v té správné poloze dle manuálu? Předem moc díky
Asi tisková chyba v uživatelské příručce, protože správně je opravdu poloha páčky světel na AUTO+dálkové.

EDIT: Tak jsem si stáhnul český návod na KF a opravdu je to tam špatně popsaný. Ono to sice o odstavec níž je trochu vysvětlený, že se musí dát AUTO + ještě dálkový světla, ale v hlavním popisu je to opravdu špatně.
Takže prostě a jednoduše: ALH se aktivuje páčkou světel na AUTO+dálkové.
 
Poslední úprava:
Back
Top