• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

KF Elektrická vzpěra kufru Mazda CX5 – KF (Levá)

PitrSuli

nový člen
2
Prodám el. Vzpěru na Mazdu CX5 – KF, Levá strana, Měnil jsem pravou stranu, ale musel jsem koupit sadu obou kusů. Zabalená, nepoužitá.Jedná se o náhradu za originál, výrobce firma Deffner.pl , Velmi snadná montáž cca do 20min. spárováno a hotovo. Vše sedí konektor,rozměr a zdá se mi, že je i tišší. Cena 5000kč



20240614_152339.jpg
 
DD, mate stale v nabidce prosim? Tim padem mate levou stranu na svem voze original Mazda a na pravem Deffner a zadny problem? Me muselo do leve zrejme zatect. Jsou na ni orezle puchyrky a zvukove je to pri otevirani des :) Predem diky za odpoved. Tesar. Brno.
 
DD, mate stale v nabidce prosim? Tim padem mate levou stranu na svem voze original Mazda a na pravem Deffner a zadny problem? Me muselo do leve zrejme zatect. Jsou na ni orezle puchyrky a zvukove je to pri otevirani des :) Predem diky za odpoved. Tesar. Brno.
Dobrý den, nabídka je stále aktuální. Mám to nyní přesně jak píšete. Zatím žádný problém. Vše funguje. Jestli máte zájem o další info, tak tel. 604904613 nebo sulakp@seznam.cz. S pozdravem Petr Šulák
 
Back
Top