• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Jak uchytit dojezdové kolo v kufru

Rendy 2

člen KLANu
Ověřený uživatel MazdaKlanu
40
Pánové Mazdaři mám dotaz, jak uchytit dojezdové kolo v kufru vozu. Nejsou tam žádné úchyty jen plastové dva držáky . které nic neudrží. CX 5 KF.
Díky za radu.
 
Ahoj,
Do prolisu pod dnem kufru jsem dal dojezdové rezervo. Disk kole tvoří misku, do které jsem dal subwofer.
Skrz subwofer a skrz středový otvor v disku jsem prošrouboval šroub, který původně držel subwofer.
Subwofer je ale v kufru excentricky, a pokud chceš tam dát kolo a subwofer, musíš odmontovat ten plech, na kterém sedí subwofer, tím si uvolníš otvor pro šroub rezervy.
 
Ahoj,
Do prolisu pod dnem kufru jsem dal dojezdové rezervo. Disk kole tvoří misku, do které jsem dal subwofer.
Skrz subwofer a skrz středový otvor v disku jsem prošrouboval šroub, který původně držel subwofer.
Subwofer je ale v kufru excentricky, a pokud chceš tam dát kolo a subwofer, musíš odmontovat ten plech, na kterém sedí subwofer, tím si uvolníš otvor pro šroub rezervy.



20240819_201434.jpg
 
Doplnujici dotaz do fora:
je tu nekdo, kdo mel v KF modelu v kufru subwofer a kdo jste si tam pak dal rwzervni kolo a do kola dal subwofer?
Ja resim, zda mit v kole subwofer, ale pak nemam kam dat napr. odnimatelnou kouli, lano, zakladni vercajk,atd....
Anebo vyhodit subwofer a dat vse do rezervy, jako jsem to mel drive v KE verzi bez subwoferu...
Nejsem hudebni fajnšmekr , tak nevim, zda ten subwofer za to stoji ...
 
Back
Top