• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Klíč a jeho funkce

Pasta 88

nový člen
2
Ahoj všem.

Mam problém s klíčem. A myslím, že jsem si ho způsobil sám, když jsem zkoušel, jestli nemá funkci zavíráni oken jako například u škodovek.

Najednou mi začalo auto pipat. Jednou při zamčení vozu a dvakrát při odemčení. S hlavním klíčem nefunguje odemykáni na klice dveří. A rovněž mi auto hlásí “key nor found”. Auto nelze nastartovat klasicky. Klíček musím znakem přiložit ke startovacímu tlačítku. Až poté auto nastartuje.

Druhy klíč funguje správně, ale pipani auta při zamčení a odemčení zůstalo.

Děkuji za případnou radu co s tím.
 
při odemykání a zamykání auto vždycky pípá
a zkus vyměnit baterku
 
Nepíšeš, aké máš auto, ale nepodarilo sa ti náhodou omylom kľúč "uspať"? Nové kľúče (placky) to vedia, aby šetrili baterku, potom kľúč nevysiela.
Naštartovanie priložením sa používa, ak sa vybije baterka, možno to funguje aj na uspatý kľúč.
 
Len pre info. Pípanie pri zamykaní a odomykaní dverí sa nadstavuje v menu a dá sa aj úplne vypnúť.
Jak se mi povedlo pipani nastavit jen na klíči netuším. Ale klidně ať si auto pipa. Hlavně, že už není uspaný klíč. :)

Nepíšeš, aké máš auto, ale nepodarilo sa ti náhodou omylom kľúč "uspať"? Nové kľúče (placky) to vedia, aby šetrili baterku, potom kľúč nevysiela.
Naštartovanie priložením sa používa, ak sa vybije baterka, možno to funguje aj na uspatý kľúč.
Ahoj. Mazda CX5 r.v. 2022.

Děkuju za tip. Ano, povedlo se mi klíč uspat a podle YouTube jsem ho zase probudil. Fakt velký dik.
 
Back
Top