• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Kola a pneu na zimu

qvadro

člen KLANu
48
Jakou velikost kol mate vyzkoušené na zimu?.
Koupil sem auto a u něj byly přiložený 16" na plechu. Teď je ještě dojezdim, ale pak zvažují co dál:) poradte na čem frcite vy.
Dikes
 
Nová M6 na 16 palcích? Doplň si auto do vizitky nebo alespoň napiš, co jsi koupil...
 
Promin divam.se ze jsem ve špatném vlákně.mam gh. auto sem doplnil. Dík za poznámku;)
 
Poslední úprava:
Jakou velikost kol mate vyzkoušené na zimu?.
Koupil sem auto a u něj byly přiložený 16" na plechu. Teď je ještě dojezdim, ale pak zvažují co dál:) poradte na čem frcite vy.
Dikes
To ja strasne individualni. Zalezi kde a jak jezdis. Ja treba na zimu preferuji radsi uzsi s vyssim profilem, protoze jezdim casto v CHKO, kde se jen pluhuje (az kdyz to stihnou) a jen sype sterk. Take kvuli brece, na ktere tolik nezaplavou a ze se na ne nasazuji lepe retezy. Na pedchozim Nissanu jsem mel 185, ty ale soucasne Mazde nemam v technicaku, takze 195. Ale zkousel jsem vypocitat i nejaky rozumny 185 rozmer co neni v TP, ale to nikam nevedlo. Pro nekoho, kdo jezdi na suche, prosolene dalnici, by to zase asi nebylo az tak zazivne svezeni. Dulezity je take dezen. Ja preferuji smerovy.
 
Třeba ti toto pomůže
 
Back
Top