• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Mazda 6 GG geometrie

Darvi

nový člen
1
Zdravím Mazďáky
Od ledna jsem se stal majitelem Mazdy 6 GG 2.0 diesel 100kw, postupně si na sebe zvykáme, předtím Octavia 1 1.8T takže velká změna 😁.
No a teď k problému, co jsem auto koupil tak táhlo doprava. Zároveň při přejezdu nějaké větší díry sebou auto jakoby zamele nebo jak to popsat.
Byl jsem s tím v servisu, tam z nich vypadlo okamžitě že tlumiče plus uložení a že se musí sundat i nápravy.
Nicméně jsem nelenil a zadní tlumiče dole odpojil a jdou ztuha jak by měli, i se samy roztahují, takže tam problém nevidím.
Vůle jsem také nikde nenašel takže jsem ji do servisu nedával. Tak jsem si říkal že geometrie, no a dnes jsem z geometrie přijel domů a bohužel až doma jsem se koukl na fakturu a doklad no a v tabulce hodnoty úplně mimo, takže můj hlavní dotaz zní co na to říkáte?
Je to ještě v pohodě nebo musím začít něco řešit, autem jsem zatím dojel jen domů tak chování ještě nevím, jen se mi zdálo že jde řízení hůř ale to může být subjektivní pocit když jsem 2 dny jezdil jiným autem.
U Octavie bylo vše až na jedno zadní kolo v pohodě a tady jsou hodnoty hodně mimo.
Díky všem za názory 😉.
17236559145736378392005923936409.jpg
 
Back
Top