• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Modul denního svícení

baca

nový člen
1
Instalovali jste někdo tento modul denního svícení? C831-V7-460

Chci, aby mi světla svítila hned po nastartování, pořád na to zapomínám a AUTO funguje jen zatmy nebo v tunelu. Toto by mohla být jednoduchá cesta.

Nebo zalepit světelný senzor za zpětným zrcátkem, ale to nevím jak se rozdělává a zda to nebude mít vliv na funkci automatických stěračů. Auto si pak myslí, že je v tunelu a svítí.
 
No domnívám se, že když dáš páčku do polohy ON (aby svítily velká světla, ne obrysovky) tak po nastartování budou svítit potkávačky a komplet zadek.
Když vypneš motor měly by světla zhasnout, možná s nějakým zpožděním, ale bez záruky já měl předtím Hyundai a tam to takhle funguje a nejen u Hyundai. Než jsem na zapnutí páčkou přišel dal jsem na čidlo světel (takový bobek na palubce) načerno na stříkaný špunt od PET lahve který jsem na výšku trochu slíznul flexou aby netrčel...... a taky to fungovalo
 
Back
Top