• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Pri akceleraci tahne ke strane

Mivalu

člen KLANu
84
Ahoj, objevil jsem problem na sve Mazde a to takovy, ze kdyz s autem akceleruji vetsinou na 1,2, 3, nekdy i lehce na 4 rychlostni stupen, tak volant se mirne stoci doprava a auto tahne na tu stranu, ale neni to nic hroznyho. Jinak drzi primy smer na rovne silnici perfektne. Tohle dela i pri brzdeni. Je teda zajimavy, ze kdyz jsem zkusil jet v protismeru, tak to delalo zas doleva. Je mi divny, ze by to auto bylo tak citlivy na sklon vozovky nebo jeji nerovnost? Napadly me silentbloky v ramenech a tim ze to dela na obe strany, v zavislosti na sklonu vozovky, tak bych mel utrhany silenty v obou ramenech.
 
Je citlivé, ale už jsou unavené silentbloky, protože v ČR jsou tak vozovky dělaný kvůli odtoku vody.
 
Mě to pořád táhne doprava, jenom gumy se sjíždí rovnoměrně, geometrie je OK, ale pořád to jede mírně doprava. :D
 
Me to dela jen pri ty akceleraci a pri brzdeni, jinak pekne rovne. Zalezi teda na tom sklonu vozovky. Myslis teda, ze by to mohly byt ty silenty, nebo je to spis vlastnost?
 
Třeba vyjeté koleje taky to dělají
 
Back
Top