• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Problémy s aplikací My Mazda

PetrS3

nový člen
12
Hodně z nás začalo mít problémy s komunikací aplikace My Mazda a vozem, proto zakládám toto vlákno.

Již 3 dny pozoruji opakující se problémy, že se neaktualizují změny v reálném čase aplikaci.
Nemyslím si, že bude problém jen na serveru, se kterým naše mx-30 komunikují, ale nejspíše i verzi firmwaru sytému u nás.
U mně je verze systému 11026 a TCU 10051
Mazda MX-30 verze 1:
Nová dostupná verze “11028” a vyšší.
Nejnovější verze TCU je 10053
MX-30 verze 2: tady by se to mělo aktualizovat automaticky “on air”
Má s tím někdo z vás zkušenost?
 
... kromě MX-30 která je už aktualizována, mi od 14/8 drží stav rovněž CX-5 i když jezdila, tankovala atd. Ještě teď stále nereaguje. Jen střípek do mozaiky.
 
Já mám na trojce taky automatické aktualizace, ale v autě je pořád stejný firmware 12002 i když už je 12006. Když dám vyhledat aktualizace, tak napíše, že nové aktualizace nejsou. Ale aplikace MyMazda mi funguje. Ale na trojce vidím jen stav, tlaky pneu atd.
 
Ahoj všem. Tak problém TCU jednotky s aplikací není jen lokální v CZ, ale i po Evropě, problémy hlásí z Nizozemska, Německa, VB, Portugalska. Ve verzi firmware TCU se zdá, že problém nebude. Zmíněný výpadek se zmiňuje plošně od 14.8., tak jen, aby hoši v Japonsku vše vyřešili co nejdříve.
 
Tento problém sa vyskytoval asi pred dvoma týždňami. V tomto čase ale všetko funguje ako má okrem štartu, ten mi ale na M3 BP nefungoval nikdy.

b773fb7f42e36021797aa54fe39ccb99.jpg
 
Back
Top