• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

GH Prodám PP kryt světla

kubbi

výkonný člen KLANu
Ověřený uživatel MazdaKlanu
181
Prodám pravý přední kryt světla na predfacelift GH. Kryt by měl být stejný jak pro halogenové, tak pro xenonové světlo. Ke krytu přidám butylovou šnůru v délce potřebnou k jeho nalepení (v případě odstraňování starého lepidla ze světla je potřeba nové - ve formě šnůry). Vše k dostání ihned, bez čekání.
Cena 500Kč včetně zásilkovny. Možnost osobního předání Ostrava, F-M popřípadě Opava

20240902_110604.jpg 20240703_194456.jpg
 
To máš zvyšny kus alebo sa ti to neosvedčilo či naopak a max. spokojnosť?
Moje svetlá sú už dávno za zenitom čo sa týka stavu plexi, rozmýšľal som aj nad renovaciou ale toto vyzera dosť zaujímavo...
Ďakujem za reakciu
 
Ahoj, po nehodě v 2021 se měnilo PP světlo za originál. Levé bylo původní a už loni byl vidět velký rozdíl. Objednal jsem na Ali kryty na obě světla, ale použil jen LP. PP tedy prodávám za cenu pod kterou se to dá sehnat (Ali, Polsko, Autodoc, aj.) navíc přidám butylovou šňůru a doručení do boxu v ceně. Nemyslím, že je to špatná nabídka.

Varianta výměny plexi je dle mě nejefektivnější s ohledem na náročnost, cenu a výdrž. Výměna za originál je nesmysl (14 000 Kc v 2021), broušení a lakování je loterie, jestli se povede (v domácích podmínkách) a leštení + vosk není dlouhodobé řešení.

Pár fotek z výměny je u mě ve vlákně.
 
Back
Top