• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika 2DIN s CarPlay pro MY2013

MartyZ

výkonný člen KLANu
Ověřený uživatel MazdaKlanu
158
čaute, pls má tu někdo dobrou zkušenost s nějakým retrofitem na M6 2014 s CarPlay ? Kdyby byl bezdrátový, paráda, kdyby drátový - taky snesu. Tomu internímu TomTomu už bych rád zamával, updaty map na NB1 jsou pruda a stejně raději jezdím s Wazem. Našel jsem vlákno jen s AA. Dík
 
ok dík za snahu ... já mezitím našel že s izzi to vůbec není easy ...
 
s prokousáním se výběrem Sinosmartu by ti mohl pomoci @no_hits

zajímá mě osobní zkušenost, u AA měl někdo problém s Waze, někdo s BOSE, nerad bych si za účelem zvýšení komfortu zavedl do kabiny paradoxně diskomfort 😉 Dík
Já kdybych si dával 2DIN s ACP/AA do staré M6, dám nějaký Pioneer, Kenwood...
 
na Pincek jsem se díval, tam je ve wizardu 2012 a starší ... A od Kenwoodu jsem našel třeba toto - https://www.google.com/search?q=/autoradia-carplay/autoradio-kenwood-dmx-5020bts/ - co si o tom pls myslíš ? S redukčním rámečkem by to mohlo klapnout ...
No rozhodně to bude mít lepší tuner (i DAB), než jakýkoliv Číňan. Pro plnou integraci potřebuješ ještě adaptér Connects2 s kablíkem na Kenwood a s transformátory pro BOSE. https://connects2.com/Product/ProductItem/CTSMZ007.2
@Reddwarf měl v autě myslím podobný.
 
Keď chceš brať Kenwood, tak kľudne pozeraj JVC, je to identické rádio a býva za nižšiu cenu.
Výrobca je JVCKenwood Corporation, keď si stiahneš návod v PDF, tak budú rovnaké, len je rozdiel v logách a majú na prednom paneli prehodené tlačítka...

Ja mám JVC KW-M565DBT a kúpil som ho cez black friday za 229€ a bezne sa predáva za vyše 300€...
 
Model co jsem tam měl je už dávno v propadlišti dějin, a dnešní kousky nabízejí za daleko méně peněz více muziky...obzvlášt pokud jde o propojení s telefony a pod. Každopádně byl to Kenwood dnx7150DAB. Auto ode mne bral MAN ale bohužel po nějáké době mu radio vyhodilo závadu a oprava byla už s ohledem na ceny a možnosti nezajímavá, takže nakonec to vyřešil nějakou Čínou.
 
Aj Kenwood je čína, akurát je teda trochu garantovaná kvalita - napríklad tuner, ten je na čínskych bieda.
Ja som jedno JVC tiež reklamoval, mrzlo pri prehrávani z USB, tak som pozrel či nie sú nejaké aktualizácie.
Bolo tam niečo novšie čo slubovalo "vyššiu stabilitu" akurát to zamrzlo úplne, ale dostal som obratom nový kus a ten som už radšej neflasoval.
Možno sa stala chyba že som zamenil poradie flashovania, boli dva súbory a ja som najskôr použil ten druhý, neviem...
Každopádne druhé rádio síce zamrzlo ale asi iba 2x za pol roka, to predtým mi zamrzlo 3-4x za den a vždy iba pri prehrávaní hudby z USB.
Čo som debatil s kamošom, ktorý má Pioneer, tak tomu tiež pár krát zamrzol, ale ide a hlavne je spokojný voči číne čo kúpil do Toyoty C-HR.

Kamoš šo kúpil GH 2.5i tak jemu čína v bývalom aute pije tak nervy, že až...
Má to funkcie ale prd z toho, ked to nemá príjem, ked to mrzne, ked to má mizerný zvuk, ked sa cez to nedá telefonovať - teda dá, ale ten druhý skoro nič nerozumie.

Mne by sa páčil Pioneer DMH-AF555BT, má väčší display, nejak by to človek zabudoval, ale nemá to podporu Android Auto / Apple Car Play - iná 9" alternatíva s podporou už stojí 750€
 
děkuju všem za podněty, nakonec mi teda z toho kvanta možností vypadl Kenwood DMX-7722DABS tak pokud mi to honem někdo nerozmluví, tak do něj asi půjdu. V součtu sice 18k a asi na to padne víkend, ale věřím, že nebudu litovat.
 
Mám obavu že JVC KW-M785DBW ktoré je o 2000Kč lacnejšie je totožný produkt, pozri si fotky, zozadu úplné rovnaká fotka, len u JVC použili akože čierne pozadie, káblé na fotke presne na chlp rovnako, tak isto produktová fotka z predu...
Preto som ti to tu písal, že si automaticky pozri aj JVC, pretože sa jedná o úplne identické rádio za nižšiu cenu.
Jediný rozdiel sú prehodené tri horné tlačítka v lavej časti a akože iné ikonky.
Spoločnosť ktoré ich obe vyrába sa volá JVCKenwood Corporation a vznikla ešte niekedy v roku 2008

EDIT: tak v tomto prípade tam je rozdiel, vzadu ten Kenwood má konektor navyše. Moje JVC KW-M565DBT vs Kenwood DMX-5020DABS sú úplne identické rádia
 
Poslední úprava:
dík @Ivko já se i na tohle JVC koukal, jen mají v popisu CarPlay pouze drátově kdežto ten Kenwood i bezdrátově, jestli je to jen blbý popis tak ty 2000,- by mě mrzely, ale jinak bych si za ten bezdrát připlatil
 
čau klaňáci, dnes jsem zkusil toho kenwooda nahodit, připomnělo to Marečku, podejte mi pero - už to chodí, ale nehraje, což je u rádia docela problém :cool: carplay se krásně chytl i bezdrátově, ale z repráků ani pssst…. Mám to přes 2connect redukci i s kenwood kabelem, ovládání z volantu reaguje na volUp i volDown, next, previous, ale vše se odehrává v naprostém tichu, když pominu mé občasné klení… Nemáte pls někdo nějaký nápad, proč jsem dopadl jak ti borci u Chlumce? dík …. Zatím jsem hodil zpátky nb1 a všechno funguje jako dřív, takže aspoň jsem nic neodpálil…
 
Back
Top