• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Bazarové auto - doporučení

Test slušný, jenom kdo ví kolik má auto najeto, protože mám najeto 255000km a převodovka řadí super, žádný zoubek a ta přesnost mě pořád po 8 letech stále baví. A o DPF by neměl mluvit vůbec, to se mu moc nepovedlo.
 
o tý převodovce mě to taky překvapilo. Sice mám teprve 170tkm, ale řadí to jak funglovka

P.S.: off topic nahoře jsem smazal
 
Prodal jsem naftovou 2.2., 120 kW na 250.000km a kromě rozvodového řetězu jsem na ten motor nedal dopustit. S převodovkou nebyl sebemenší problém. Pán zapomněl říci, že je záhodno občas v ní vyměnit olej. Na 150.000 km už byl dost špatný! Moc rád na ní vzpomínám.
 
Docela mě udivilo že Mazdu nepohanil, asi nebylo na čem, protože zrovna Koubek je známej že haní absolutně všechno a není pro něj nic lepší než wagen.
 
Docela mě udivilo že Mazdu nepohanil, asi nebylo na čem, protože zrovna Koubek je známej že haní absolutně všechno a není pro něj nic lepší než wagen.
možná to bude tím, že má starší MX-5 a na Mazdy obecně má slabost
 
Back
Top