• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Cvakaní zámku, otvírání kufru

Můžu potvrdit, že mi to od té doby nezazlobilo. Vyfotil jsem to místo, na které doporučuju se zaměřit. Pochopil jsem to tak, že pod tímto mechanickým spínačem zamykání dveří je mikrospínač, který byl příliš blízko té páčce, takže při sebemenším zachvění (nejčastěji při otevírání dveří) docházelo k náhodnému spínání a k tomu cvakání. Ale jak jsem psal, bohužel jsem to neviděl rozebrané, takže možná plácám nesmysly a je to někde úplně jinde.

20240813_130734.jpg
 
Můžu potvrdit, že mi to od té doby nezazlobilo. Vyfotil jsem to místo, na které doporučuju se zaměřit. Pochopil jsem to tak, že pod tímto mechanickým spínačem zamykání dveří je mikrospínač, který byl příliš blízko té páčce, takže při sebemenším zachvění (nejčastěji při otevírání dveří) docházelo k náhodnému spínání a k tomu cvakání. Ale jak jsem psal, bohužel jsem to neviděl rozebrané, takže možná plácám nesmysly a je to někde úplně jinde.

Zobrazit přílohu 52645
Tady co mas fotku nic elektrickeho neni. Tento cudl s cervenou znackou a ta stribrna packa na otevirani dveri, tak k nim vedou 2 bovdeny, ktere konci nalevo v zamku dveri.
Jinak dodneska (klep klep) zatim to take drzi a nezlobi. No uvidim dal...
 
Back
Top