• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Koberečky

Predám originál na BM, cenu ponúknite. Prvotný zámer pred kúpou bol že si ich budem prehadzovať z gumenných na látkové ale to sa udialo iba 1x, takže su v stave nových. Keď sa k tomu dostanem tak môžem aj nafotiť.
 
Taky mam uz 6 let gumove originaly (ktere se zdaji byt nesmrtelne), ktere vyndavam jen za ucelem omyti wapkou. Textilni mi vubec nedavaji smysl. To stejne vana do kufru.
 
Vanu do kufra mám, gumennú a to je nepostrádatelná vec. Tolko bordelu čo zachytí a keď si predstavím že by to bolo na koberci originál tak konečná. Nehovorím keby sa ničo vylialo. Raz mi vytieklo mlieko na koberček v Š 105 a to bol taký smrad že kafiléria hadr :)
 
Taky mam uz 6 let gumove originaly (ktere se zdaji byt nesmrtelne), ktere vyndavam jen za ucelem omyti wapkou. Textilni mi vubec nedavaji smysl. To stejne vana do kufru.
Já si davam na leto textilni pri prezouvani, na zimu gumove. Za mě je to hezčí, útulnějši 😁 Na zimu jsou textilni neprakticke. Vanu v kufru mam též a jednou se mi tam omylem vylilo vifko a jsem rád že ji mám neboť kdyby to skončilo na platu tak můžu shánět nové, protože toho smradu z vifka se da těžko zbavit co jsem tak četl na fb detailing diskuzích.
 
Já mám též na léto textilní. Je to utulnejsi. Mám ty luxury s vysokým chlupem a celkem uvažuji o textilní vaně do kufru. Vozím tam výhradně čisté věci a na té gumové originál všechno jezdí sem a tam. Segmenty co drží na gume nákup téměř nefungují.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Taky to furt jak idiot vyklepavam

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top