• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Preskakujuca hlasitost radia

terax12

nový člen
21
Ahojte,
nema niekto skusenost pri problemoch so zvukom radia? Stava sa mi cca kazdych 5-8 minut pri zapnutom radiu alebo cd ze mi sama preskoci hlasitost na takych 10% z toho co pocuvam (cize velmi zoslabne) a po troch sekundach mi to skoci naspet ako bolo a vsetko ide normalne.
 
Napadá mě automatická úprava úrovně hlasitosti (ALC)... automaticky upravuje hlasitost a kvalitu zvuku v závislosti na rychlosti vozu. Když jede vůz rychleji, hlasitost se zvyšuje. Když vozidlo zpomalí, hlasitost se sníží (?)
 
Skús spravit reset odpojením baterky na nejakú polhodinku… Za to nič nedáš.
 
Reset baterky je zúfalý pokus a narobí aj nežiaduce veci, už len vymazanie rádia, dalej sa vytratia nejaké adaptačné údaje pre motor...
Nemáš niekde predratý repro kábel že by to šlo o kostru do skratu?
 
baterku som mal odpojenu tento tyzden na dve hodky lebo som cistil maf a map sensor takze odpojenie baterky nepomohlo, skusim pozriet tie repraky lebo tie som uz dva krat lepil takze mal som ich rozobrate
 
Back
Top