• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Ostrava - 23.6.2024 🏖️

Dorazíš taky?

  • Možná

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    3

Katka_S

rodinný člen KLANu
Ověřený uživatel MazdaKlanu
829
Čau,

pořádáme poslední Mazdapokec před prázdninami..
Víme, že kalendáře už jsou nabité akcemi, takže tentokrát v neděli a o hoďku později.
Projížďku necháme až na další společné setkání po prázdninách. 🙂

Kdy: neděle 23.6.2024
Kde: Outlet Arena Moravia, na parkovišti dle souřadnic 49.860651,18.257034
Čas: 15:00

Budeme se těšit!
 
ten víkend jedu na kola s kolegama, když nebudu úplně rozbitý, tak v neděli rád dorazím! Pár týdnu z5 jsem se potkal s @ruckin v OV u Globu a je třeba si toho říct víc ;)
 
V ten datum bych měl mít auto v kupě… Tak dorazím :))))
 
Hmmm....mám to za humny...
Že bych se hecnul a dojel se podívat na pořádný káry na jednom místě? 😏
 
Hmmm....mám to za humny...
Že bych se hecnul a dojel se podívat na pořádný káry na jednom místě? 😏
Jen se přidej 😁 sice nepočítáme s účastí jako naposled, protože teď je to fakt samá akce a někam se časově vetřít se srazem je celkem problém, aby to vyhovovalo většině (opravdu se ale nedá vyhovět všem 😂). Nicméně věříme, že naše stálá základna nás nezklame, kromě @MAN , který už Mazdu podvádí 😂
 
Už ho má pryč, pokud jsem dobře postřehla v příspěvku o prodeji 🙈😅
já ten příspěvek nenašel a v podpise GJ @MAN pořád nemá jako ex, tak tajně doufám, že s ním přijede, i když asi spíš bude chtít provětrat KN 😉
 
A safra, jsem zatracen :joy:
Říkám ti to furt,napiš Robovi,ať ti expres rekomando pošle rámečky a maš klid.😂Je to sraz Mazd a Mazdaklanu.A pokud vím tak jsi stále členem Mazdaklanu.😄
 
Čau,

pořádáme poslední Mazdapokec před prázdninami..
Víme, že kalendáře už jsou nabité akcemi, takže tentokrát v neděli a o hoďku později.
Projížďku necháme až na další společné setkání po prázdninách. 🙂

Kdy: neděle 23.6.2024
Kde: Outlet Arena Moravia, na parkovišti dle souřadnic 49.860651,18.257034
Čas: 15:00

Budeme se těšit!

Ahoj Katka, iba taká otázka či nevieš alebo niekto z komunity o noclahu v penzione najlepšie aj z raňajkami. Ja viem že existuje aj booking ale predsa domáci sú múdrejší. Z nedeli na pondelok. Nemusí to byť striktne v Ostrave. Myslím že do 20 km v pohode.
 
Ahoj Katka, iba taká otázka či nevieš alebo niekto z komunity o noclahu v penzione najlepšie aj z raňajkami. Ja viem že existuje aj booking ale predsa domáci sú múdrejší. Z nedeli na pondelok. Nemusí to byť striktne v Ostrave. Myslím že do 20 km v pohode.
Ahoj, vím, že fajn je Třebovický mlýn, pokud teda zrovna někomu nevadí občas projíždějící vlak 😁 zeptám se ještě doma, nebo možná ještě někdo něco taky doporučí
 
Ahoj, vím, že fajn je Třebovický mlýn, pokud teda zrovna někomu nevadí občas projíždějící vlak 😁 zeptám se ještě doma, nebo možná ještě někdo něco taky doporučí
Výborný je také penzion Vrtule v Petřvaldu u Mošnova,10 km od Ostravy,lze zajistit i snídaně. https://penzion-vrtule.penzion.cz/?msclkid=84cb8213639c1ed20723e463f11722bf&utm_source=bing&utm_medium=cpc&utm_campaign=Ubytovací zařízení (API)&utm_term=petřvald penzion vrtule&utm_content=Restaurace a penzion Vrtule | 44768
 
Back
Top