• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Ostrava - 23.6.2024 🏖️

Dorazíš taky?

  • Možná

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    3
Připomínám zítřejší sraz.
Už se těšíme. Ráno namydlíme pořádně auta, ať neděláme ostudu, a snad se sejdeme v nějaké příjemném počtu. 🙂
 
Právě se mění přední tlumiče,pera,brzdy… snad to do zítra do 15:00 všechno stihnu.
Rád Vás všechny poznám 😊
 
Ahojte, dneska mi to nevyjde nakonec, neco na me leze, potrebuju valit cajicky a potit at to nechyti decka :/
 
Nakonec 4 miaty! Všechny generace 😁 máme i foto. Pak sem hodíme.
A 2x Rx8 😍
No ptám se proto,že ještě pořád zatlačuju slzu, protože jsem měl být přes víkend na Rozkoši,ale Mikeš to vnímá jinak.😡Ten chtěl být v servisu...dacan.
Na podzim se stavím...snad?🙄
 
No ptám se proto,že ještě pořád zatlačuju slzu, protože jsem měl být přes víkend na Rozkoši,ale Mikeš to vnímá jinak.😡Ten chtěl být v servisu...dacan.
Na podzim se stavím...snad?🙄
Nooo byli bychom rádi. Už jsme měli i ctěnou návštěvu z Bratislavy @Forester na skútru a jedna Rx8 ze Žiliny 😁
 
Chccem poďakovať všetkým zúčastneným na sraze Mazda pozitív za príjemné chvile strávené vo vašej spoločnosti a predovšetkým Katke a jej partnerovi za organizáciu. Bol som milo prekvapený že ma neodvrhla aj keď som neprišiel na Mazde ale na skútri. Spájam to aj z návštevou prijatela motorkára ktorý býva nie ďaleko tak aj toto bol dôvod zvoliť iný povoz.

Som rád že ste ma prijali medzi seba a keď sa bude poriadať ďalšie akcie tak už teraz viem že určite sa zúčasním. Bolo to skvelé.



IMG_9044.jpeg

IMG_9047.jpeg

IMG_9045.jpeg

IMG_9052.jpeg

IMG_9049.jpeg

IMG_9042.png

a49c12bfa473d095473a2bba97b5b0e6.jpg


4b4489547a47082ebed45d2c56a4f5f9.jpg
 
Poslední úprava:
Chccem poďakovať všetkým zúčastneným na sraze Mazda pozitív za príjemné chvile strávené vo vašej spoločnosti a predovšetkým Katke a jej partnerovi za organizáciu. Bol som milo prekvapený že ma neodvrhla aj keď som neprišiel na Mazde ale na skútri. Spájam to aj z návštevou prijatela motorkára ktorý býva nie ďaleko tak aj toto bol dôvod zvoliť iný povoz.

Som rád že ste ma prijali medzi seba a keď sa bude poriadať ďalšie akcie tak už teraz viem že určite sa zúčasním. Bolo to skvelé.



Zobrazit přílohu 52117

Zobrazit přílohu 52118

Zobrazit přílohu 52119

Zobrazit přílohu 52120

Zobrazit přílohu 52121

Zobrazit přílohu 52122
Moc děkujeme!!! 😍
 
taky dík @Katka_S a @Weazly44 👍 za organizaci, rád jsem po letech viděl známé tváře a poznal nové, příští srazy už si pohlídám (a samozřejmě kempovací křesílko "must have") 😉
 
Back
Top