• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný V-Group Mazda Kladno

Zkušenost s prodejcem V-Group Mazda Kladno mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 2 13,3%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 4 26,7%
  • neutrální

    Hlasy: 1 6,7%
  • převážně negativní

    Hlasy: 3 20,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 5 33,3%

  • Celkem voličů
    15
Jistě se to dohoní, držím palce... 🙏 Sám jsem si u všech tří předváděcích aut prostě CEBIA vyžádal (neplatil) a vždy ji hladce a čerstvou obdržel. Prodejci mají nějaké free vouchery a nepřišlo jim divné, že lustraci chci...
Také to tak dělám, měl jsem napsat "vyžádat" místo "koupit" :) Dokonce i AAAčka už to dodají bez reptání sami. Ale tady mě to upřímně nenapadlo, měl jsem k autorizovanému dealerovi (evidentně neopodstatněnou) důvěru... Tak jsem zase o něco chytřejší :(
 
Také to tak dělám, měl jsem napsat "vyžádat" místo "koupit" :) Dokonce i AAAčka už to dodají bez reptání sami. Ale tady mě to upřímně nenapadlo, měl jsem k autorizovanému dealerovi (evidentně neopodstatněnou) důvěru... Tak jsem zase o něco chytřejší :(
Tez bych si nemyslel, ze je neco takoveho mozne.
 
Back
Top