• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika BOSE audio - problémy

Nezaťažuj sa nad tým, hrá to skutočne na prd na to že to je prémiové audio.
Neviem ako by to hralo ak by človek vymenil len rádio, akurát ja nie som zástanca NONAME číny a kamoš čo má GH-čko ešte len rieši prihlásenie a na rádio sa dostane až za nejakú dobu. U neho to nejak aj "basuje", ale výsledná hudba je jedna taká nezrozumitelná huhlanina, kde nerozumieš pri moderovaní slovám, v pesničkách sa nejak vytráca to čo dotyčný spieva

Jeho vlastná skúsenosť s NONAME čínou v Suzuki Grand Vitara mu ale vraví že už nikdy v živote. Tuner nemá príjem, občas blbne, má síce aj wireless Android auto, ktoré funguje tak všelijak, cez kábel zamrzne - nefunguje, tak že tak...
 
Nezaťažuj sa nad tým, hrá to skutočne na prd na to že to je prémiové audio.
Neviem ako by to hralo ak by človek vymenil len rádio, akurát ja nie som zástanca NONAME číny a kamoš čo má GH-čko ešte len rieši prihlásenie a na rádio sa dostane až za nejakú dobu, jeho vlastná skúsenosť s čínou v Suzuki Grand Vitara mu ale vraví že už nikdy v živote. Tuner nemá príjem, blbne, má síce wireless Android auto, ktoré funguje tak všelijak, cez kábel zamrzne - nefunguje
Mám činu za 200e, zvuk super, Subwoofer som vyhodil lebo repráky stačia - nastavenie je nadpriemerné, rádio nikdy používať nebudem, buď spotify alebo bluetooth, aa mi tiež netreba, navi používam raz za mesiac a to zvládne aj v tom. Ten zvuk je úplne super aj pri 20 hlasitosti( 6 je na rozhovor v aute). Sem tam rezonuje( pri 15+) pravý reprák podľa pesničky ale za to radio nemôže
 
@Ivko i výměna samotnyho radia pomůže. Pokud kamarád kouoil nějakej ten krám za 2-4 tisíce, tak se nedivím že nadával, ale koupit nejlevnější krám a pak tuto variantu odsoudit je hloupé.
Rady co vybrat jsou v prvním příspěvku ZDE. Jedná se o ověřený kousky takže člověk nekupuje naslepo a i s tou Čínou to bude hrát líp jak s originálem a interiér omladne.
 
Poslední úprava:
No nevim, ale na aute které ma vice jak 15 let nebudu řešit Audio i když mam Bose. Co mě vice zlobí je 6CD changer který vypadá že zlobí a vybijí baterku.
Jen nevím jak to spravit protože vypadá to že Radio nereaguje na tlačítko Load jak pro CD tak i pro Mapy. A vydělat to cele jezdit tak vic jak týden bez půlky palubky se mi nechce. Má někdo podobnou zkušenost?
 
Pul palubky není potřeba rozdělat, baterku dokáže dost vybíjet hlavně BT modul, většinou při tomto staří začíná zlobit a současně s tím dost vybíjí baterku
 
Pul palubky není potřeba rozdělat, baterku dokáže dost vybíjet hlavně BT modul, většinou při tomto staří začíná zlobit a současně s tím dost vybíjí baterku
BT modul jsme odpojil cca na 3 měsíce a baterka šla do haje stejně rychle. Stejně ji nepoužívám a verze 2.1 která tam je uvnitř se nedá použít fakt na nic.
 
Zdravím na gh 09 mi přestal hrát na levých zadních dveří reproduktor... mám tam Bose, neví někdo co s tím? Reprák je ok
 
Zdravím na gh 09 mi přestal hrát na levých zadních dveří reproduktor... mám tam Bose, neví někdo co s tím? Reprák je ok
Ak vieš zmerať tak môžeš skúsiť konektor rozpojiť medzi pantami a zistíš či je kábel zalomeny až vo dverách
 
Na mazdě kabely běžně nepraskaji spíš zes
 
Ak vieš zmerať tak môžeš skúsiť konektor rozpojiť medzi pantami a zistíš či je kábel zalomeny až vo dverách
Taky bych tipoval, že to bude zesilovač. Hraje pravá strana? Můžeš zkusit pravý reproduktor dát vlevo, aby se potvrdilo, že to je zesilovač. Vím, že Bose zesilovač dělá časem problémy. Ale jsou lidi, co se zabývají jejich opravou.
 
Zdravím na gh 09 mi přestal hrát na levých zadních dveří reproduktor... mám tam Bose, neví někdo co s tím? Reprák je ok
Dnes jsem zjistil úplně to samé... :laughing:
Jak dlouho nehraje ale nevím.. budu to muset o víkendu rozebrat, jestli zjistím, co s tím je...
 

Podobná vlákna

Back
Top