• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Sice by to patřilo spíš do tématu Co mě naštvalo, ale když už jste na to narazili: spíš mi vadí ti, co nedokážou v mlze či hustém dešti rozsvítit ani obrysovky, natož zadní mlhovku. Už jen spoléhají na automatické spínače světel. Takže nejsou na silnici vidět. A některé řidičky by asi světla ani neuměly zapnout, i kdyby chtěly. A těch je mnohem víc.
 
Sice by to patřilo spíš do tématu Co mě naštvalo, ale když už jste na to narazili: spíš mi vadí ti, co nedokážou v mlze či hustém dešti rozsvítit ani obrysovky, natož zadní mlhovku. Už jen spoléhají na automatické spínače světel. Takže nejsou na silnici vidět. A některé řidičky by asi světla ani neuměly zapnout, i kdyby chtěly. A těch je mnohem víc.
Souhlas. Za poslední 4 dny co je u nás mlhavo, tak těhle nesvítících expertů potkavam docela dost. A to jezdím jen do práce a z pravé. Co se musí tím pádem dít jinde po republice nechci ani domejšleto_O
 
Manželce v Yarisu 3 vždy na podzim zalepím čidlo světel v palubovce černou folii,aby světla svítila za jízdy pořád a mám klid. Ve světlech jsou H4 a výměna žárovky trvá 3 minuty.A vydrží celkem dlouho,2 roky určitě.
 
Back
Top