• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Držák telefonu

demonicus

člen KLANu
46
Zdravím všechny,
jak jste vyřešili držák telefonu? Mám iP5 a snažím se najít nějaký slušný držák ideálně do větrací mřížky.

Díky za rady.
 
mám iP5S a v autě používám aktivní držák značky Brodit - doporučuji. Ta jablečná věc si neustále žádá přístup na nabíjející bradavku :)
 
Jestli ten držák správně chápu, tak je k němu potřeba ještě dokoupit část, která drží telefon? Nemáte někdo foto s telefonem, abych měl představu? :)
díky
 
mám to tak, že jsem koupil plechový výpalek, co se strčí mezi radio a palubku a drží na oboustrance, na něj je připevněn aktivní držák Brodit. Kabely a pojistky jsem umístil pod středový panel.
 

Přílohy

  • 8292_photo-01-04-14-14-20-27.jpg
    8292_photo-01-04-14-14-20-27.jpg
    173,9 KB · Zobrazení: 198
  • 10523_photo-02-04-14-18-55-01.jpg
    10523_photo-02-04-14-18-55-01.jpg
    275,2 KB · Zobrazení: 195
Ahojte,

pochvalte sa/poradte aky pouzivate phone holder vo svojej Mazde CX-3? :) Nejak neviem najst nieco poriadne, co by bolo mozne implementovat do interieru.
 
taky jsem hledal delší dobu a nakonec vybral toto https://www.eo.cz/NDS110V2-drzak-na-telefon-do-auta.html když tam telefon nemáš tak to opticky neruší. mám to zafixované ve výdechu větráku nad displayem. drží to pevně, neklepe se a jen se zacvakne a vycvakne. navíc jde posouvat podle úhlopříčky / velikosti mobilu. můžeš otočit jak svisle, tak na ležato. já mám horizontálně = lepší je na tom vidět navigace. až sednu do auta tak postnu fotku. za ty prachy je to cajk. dal jsem odkaz na firmu, kde je víc fotek, nicméně se dá ve filtru na zboží.cz najít levněji
16fdb6e99fba332a8d813a9d207582c6.jpg
 
Poslední úprava:
zdarec, chci se vás zeptat, jaký používáte v CX3 držák na telefon . Při použití mobilu k navigaci bych nějaký využil, jinak mobil jen hodím do kapsy nebo přihrádky. Doteď jsem používal tento http://www.ebay.com/itm/360-Univers...935528?hash=item3f65fbb9a8:g:RQAAAOSwhOVXdyeV nebo tento http://www.dx.com/p/360-rotary-suct...5-8-3cm-cell-phones-black-391254#.V6SPnTU_XIU a měl jsem je na palubce. Jenře v CX3 moc prostoru na palubce není. S magnetickýma a s těma do větráku mám špatné zkušenosti, nahoďte nějakou inspiraci
 
No já právě hledal něco, co by se dalo umístit co nejblíž volantu, abych nemusel vytáčet hlavu. A ten co mám sedl přesně jak jsem si představoval. Člověk nemusí vytáčet hlavu a má to přímo před sebou a ani to nepřekáží ve výhledu.
 
Drží to super. Sám jsem měl obavu z toho, že to nebude moc držet, protože to není úplně na rovině, ale samého mě to překvapilo. Jinak to drží na té přísavce. Nic jiného sem pod to nedával. Mám to už cca. tři měsíce a zatím bez problémů. A celkem mě překvapilo, že to ani zatím nevrže :). Jako když je nerovná cesta, hrboly..atd, tak to má tendenci si zavrznout (když je v tom mobil), ale normálně to je úplně cajk. Jednou za čas to jen dotáhnu, protože se mě zdá, že jak se to někdy třepe, když je blbá cesta, tak se to jakože povoluje (mám na mysli ty boční utahovátka a polohovátka). Ale za celou dobu sem to dělal asi jen 1x. Osobně jsem s tím moc spokojený, tak snad to bude vyhovovat i tobě. Jen snad ti z toho ebay nepošlou nějaké šméčko, co nebude držet :)
 
Back
Top