• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Svítí/bliká kontrolka airbagu

Tak jsem prijel z autorizaku. Jednotka airbagu je KO. Takze budu shanet novou. Muzete mi prosim poradit, kde ji najdu? A jak velky je problem vyfotit stitek, abych mohl zacit shanet "novou"? Diky moc

Tak jednotku jsem objevil..muzete mi prosim poradit ktere je to cislo co mam hledat ? :)



Screenshot_20240823_191300_Gallery.jpg
 
GS1D-57K30 jestli dobře čtu
 
tak teoreticky je asi použití bagu a celej systém stejnej ale radši bych šel po tom typovým čísle a nejsem si jistej jestli se jednotka nemusí spárovat s autem (spíš u Mazdy na rozdíl od VW ne)
 
ja prave dal vyhledat a naslo mi to na netu nejakou bazarovku a je psana, ze je z 2.2 diesela...



Screenshot_20240823_200154_Samsung Internet.jpg
 
tak to bude asi stejný ,zdá se
 
Mám dojem, že ty jednotky jsou stejný, jen pokud ta jednotka byla "vystřelaná", musí se v ní vymazat nějaký údaj, myslím, že příčné zrychlení, jestli si to pamatuji správně..
Jinak se nic nepáruje, jen vyměnit kus za kus..
 
A mam jeste blbej dotaz...jak jsou konektory u te řj airbagu...uplne vpravo je nejaka vec..neni tam nejaka pojistka ?
1724665497630.png
 

Podobná vlákna

Back
Top