• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Vrzání, pazvuky, rezonance - palubní deska, plato, sloupky

Mě to vrzání normálně přestalo. A to mě štvaly dveře spolujezdce, něco u uchycení pásu řidiče a někde u šajtrpáky. Asi si to vybrousilo správné uložení a ten volný šroubek ve dveřích někam zapadl.
 
To mi připomnělo, co za hrůzostrašné zvuky dělaly zadní dveře u mé jedničkové Fabie. A to výhradně v létě :)
 
Ahoj,
povedlo se někomu vyřešit v servisu to cvakání u pásu řidiče? Prošel jsem zde všechny strany a pokud jsem něco nepřehlédl, nikdo nevyřešil. Mám novou M3 od konce června (r.v. 2024) a dnes už nejde jen o občasné cvaknutí, ale o častější ťukání. Na M6 GH r.v. 2008 jsem si rozebíral a vytlumil co šlo, ale zde se mi u nového auta do toho moc nechce. Ale pokud nikdo v servisu nevyřešil, rovnou se do toho nějak pustím.

Pokud by měl s řešením tohoto problému u Wágnerové Tábor někdo zkušenost, budu rád za info.

Díky :)
 
Tak isto u mňa Február 2024 M3 BP Sedan zase u spolujazdca upíač pásu poklepkáva na nerovnostiach. Keď zmením polohu a nadstavím ho nižšie tak je chvílu klud, ale neskôr to zase počujem. Jednoznačne je to v tom plastovom mechanizme na nadstavovanie výšky pásu. Je to len nejaká blbosť tak som v klude. Potrebujem človeka ktorý sa so mnou odvezie a zistí kde sa to presne deje. Musí byť tpezlivý a technický zdatný, čo manželka nie je a synovia sú mimo SR :)
 
Back
Top