• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vypnutí zadních parkovacích senzorů

Rendy 2

člen KLANu
Ověřený uživatel MazdaKlanu
41
Prosím o info kde mám vypnout čídla vzadu když mám na nosiči kola? Automatická brzda mi při couvání ihned zabrzdí.
Díky
 
Prosím o info kde mám vypnout čídla vzadu když mám na nosiči kola? Automatická brzda mi při couvání ihned zabrzdí.
Díky
Nevím tedy přesně, jak v CX-5, což je zřejmě tvůj případ, ale počítám, že to bude stejné jako v 6. Tedy vlevo dole pod volantem vedle dveří bývají tlačítka na vypínání i-stopu, hlídání pruhů, DSC, jízdy v pruhu, reset detektorů tlaku v pneu, a také senzory překážky při parkování - ty myslím mají i LEDku. Může tam být i něco dalšího, teď zpaměti nevím, asi hlídání mrtvého úhlu, atp.
 
Myslel som že sa tam vypínajú samostatne predné, ale očividne sa tam vypnú aj zadné.
1729169929841.png


Inak zadné sa mi vypnú samé, ak niečo (stačí redukcia) pripojím do zástrčky ťažného, takže predpokladám, že ak by to bolo správne zapojené, nosič by si ich vypol sám.
 
Ahoj, u KE mi nestacilo vypnout senzory. Musel jsem vypinat v menu funkci SCBS (Smart City Break System). Vypnuti couvacich sensoru jen deaktivuje to varovne pipani.
Ale u KF ted nevim. Podivam se do menu zitra.
 
Back
Top