• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

U nás na Kladně jezdí tmavá Audina s spz M 1 ZEMAN, šoféra jsem neviděl jezdí totiž dost rychle, ale sžírá mě to vědomí, že možná kolem mého domu projede obden jeho blahorodí a já se mu ještě ani jednou nestačil uklonit až k zemi....:(
 
U nás na Kladně jezdí tmavá Audina s spz M 1 ZEMAN, šoféra jsem neviděl jezdí totiž dost rychle, ale sžírá mě to vědomí, že možná kolem mého domu projede obden jeho blahorodí a já se mu ještě ani jednou nestačil uklonit až k zemi....:(
5813193_-640x360.jpg
 
...vyrobit ze slivovice je samosebou chujovina, to by byla nehorázná škoda :) Ale dneska jsem koupil dezinfekční přípravek s příznačným a sugestivním názvem Anti-Covid. @zdufi by to určitě poznal, já jsem z Prahe, a kdyby mi k tomu dal někdo jenom čichnout, řeknu že je to slivovice :D Vyrobeno v obci Neubuz u Zlína s poznámkou, že to bylo vyrobeno dle receptury doporučené WHO. Tak nevim :D

Zobrazit přílohu 27338


Souhlas, je to rozhodně hodně aromatické. Akorát mám obavy, že to někteří lidé budou kupovat na vnitřní užití. :D
 
myslím, že ČR je země neomezených možností a různých zázraků, divů a záhad. Tak třeba :

Sedm divů ČR:

1. Každý má roušku

2. I když má každý roušku, nikdo ji od vlády nedostal

3. I když ji nikdo od vlády nedostal, musí ji nosit všichni

4. I když ji musí nosit všichni, nikde žádná k dostání není

5. I když žádná k dostání není, vláda jich vozí miliony

6. I když jich vláda vozí miliony, nikdo je nedostává

7. I když je nikdo nedostává, všichni je už podle premiéra mají.
 
Těším se na @Naturel vysvětlení :):):):):):)
 
co je na tom k nepochopeni? To nevis ze u koncernu jen zmena barvy pripadne logo RS prida 150 koni?:p
 
ciste teoreticky me napada:
*led = bezudrzbovy, bezpristupovy, tj je mozny to zalit lepidlem/silikonem/whatever
*led = nerosi se, netreba resit vlhkost/odvod vlhkosti apod
ale nevim jestli 5. dvere hnijou/hnily zrovna kvuli svetlum :D
 
Back
Top