• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Sice to sem úplně nepatří, ale dnes mě velmi potěšili polští pracovníci technických služeb v Jastrebie-Zdroj. Sekali trávu a když se přiblížili k zaparkovanému autu, dva z nich odložili křovinořezy, vzali velkou zakrývací plachtu a drželi ji roztáhnutou před autem dokud to kolega v jeho blízkosti neposekal. Za mě mají palec nahoru ;)
 
Uz aj na SVK to robia. Jak sa u nas na vychode hovori "mi skoro lata z rukoch vypadla" ked som videl dvoch typkov pobehovat s plachtou a jeden kosil. Aj v Sabinove, odkial som a dnes aj v Kosiciach.
 
na parkovisti u nas v Brne uz jsem to taky videl, ale ne vzdy je to pravidlem...
 
Na FB mi vyskocil clanek z auto.cz skrz novou skodu scout a na koho nenarazimbe904a214a2c793ae6410552f9e6aa9c.jpg

Odesláno z mého Mi A3 pomocí Tapatalk
 
Ten je už všade, na FB má niekoľko stránok s rovnakým obsahom, ktoré sa mi občas zobrazujú ako reklama.. a stále žiaden efekt, v ktorý dúfal
 
Jakoze myslel jsem, ze uz jsem videl hodne veci na silnici ale tohle je mozne asi fakt jen v Polsku :)
 
Back
Top