• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Potřeboval jsem zaparkovat v Brně na Polní u nemocnice. Projíždím pomalu a hledám místo nebo někoho, kdo bude vyjíždět. Koukám a po pravé straně sedí maník v Tesle a kouká do mobilu. Zamával jsem na něj, zda nebude vyjíždět. Vyklonil se z okna a říká, že za stovku jo. Asi jsem špatně rozumněl, tak se znovu ptám, jestli bude vyjíždět. A on znovu, že mi za stovku to místo uvolní. No to mě fakt pobavilo.
Edit: Nemám nic proti Teslám ani drahým autům. Tohle je o lidech. :)
 
Poslední úprava:
Potřeboval jsem zaparkovat v Brně na Polní u nemocnice. Projíždím pomalu a hledám místo nebo někoho, kdo bude vyjíždět. Koukám a po pravé straně sedí maník v Tesle a kouká do mobilu. Zamával jsem na něj, zda nebude vyjíždět. Vyklonil se z okna a říká, že za stovku jo. Asi jsem špatně rozumněl, tak se znovu ptám, jestli bude vyjíždět. A on znovu, že mi za stovku to místo uvolní. No to mě fakt pobavilo.
?To už snad ani není možné!
 
Potřeboval jsem zaparkovat v Brně na Polní u nemocnice. Projíždím pomalu a hledám místo nebo někoho, kdo bude vyjíždět. Koukám a po pravé straně sedí maník v Tesle a kouká do mobilu. Zamával jsem na něj, zda nebude vyjíždět. Vyklonil se z okna a říká, že za stovku jo. Asi jsem špatně rozumněl, tak se znovu ptám, jestli bude vyjíždět. A on znovu, že mi za stovku to místo uvolní. No to mě fakt pobavilo.
Kupil drahe auto, nema co zuvat
 
Zdar,
Podívej To jednou stála na parkovišti vedle mé CX7 úplně stejná, až na jeden rozdíl..viz.fotky.
Prokletý DPF, naštěstí jsem ten vlevo ?

IMG_20211001_154827.jpg IMG_20211001_154812.jpg
 
Back
Top