• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

tak tohle mě opět jako každý rok pobavilo, pak spadne 5 vloček a bude kalamita, protože silničáři budou zase překvapený, že padá sníh :joy:
 
tak predpokladam, ze puvodne byl u zdi nejaky nabytek, spotrebic apod. kdyz to pak das pryc a vyfotis tak je topenar za hovado, ale znas to, nas zakaznik nas pan...
Jestli je to hajzlík,tak jeden litinový článek stačí.? Alespoň tam nebude nikdo dlouho vysedávat.?
 
Jsem v praci procital tenhle clanek a pak jsem si reknul, ze kouknu do komentu a ejhle :joy:

 
Jsem v praci procital tenhle clanek a pak jsem si reknul, ze kouknu do komentu a ejhle :joy:

Co mu ta chudinka Mazda udělala?Po jeho výlevu mám chuť obě prodat.?
 
to je dlouhý příběh, najdeš ho na netu pod jménem Marian Kamenický alias kacko,okcak, Zofrej teď i Milan Kuchař :joy: a spousta dalších, smutný příběh tragéda
Nejsem moc čtenářem internetových diskuzí,ale dle jeho věhlasu to bude patrně velká kapacita.??
 
Co mu ta chudinka Mazda udělala?Po jeho výlevu mám chuť obě prodat.?
co jsem pochopil tak ve strucnosti - koupil diesel a podcenil servis, takze se mu po zaruce vysypal motor a pan si myslel ze to vyreklamuje/vysoudi jako konstrukcni vadu
 
co jsem pochopil tak ve strucnosti - koupil diesel a podcenil servis, takze se mu po zaruce vysypal motor a pan si myslel ze to vyreklamuje/vysoudi
Po tom co jsi mě to nastínil,mám dojem, že jsem tenhle příběh už někde zahlédl.
 
Back
Top