• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Původně jsem to chtěl dát do nějakýho tématu "u čeho se mi chtělo brečet", ale nakonec mi to přijde neuvěřitelně vtipný. Abych protáhnul dva kabílky z pravý strany palubky na levou, tak aktuálně Buxus vypadá takhle a mám takový pocit že s rozebíráním nekončím. Zlatá Mazda
IMG_20220108_113028.jpg
 
@ppfox taky jsi měl u toho pocit, že zapojuješ minimálně umělou inteligenci do auta ?:joy:
 
@myscho dodělávám origo dálkový start a potřebuju tam natáhnout komunikační kabely pro zabezpečovací jednotkou - něco jako CAN BUS
 
Nemůžu si pomoct, abych sem nedal odkaz na Stream Občas mrknu na borce z Ruska či Polska, ale dnes jsem se pobavil Američany. Zvlášť ta třetí epizoda vypadá jak povedený kaskadérský kousek z vysokonákladového akčního filmu. Ale ten úplně poslední záběr jak z amerického Kameňáku :p
 
Nemůžu si pomoct, abych sem nedal odkaz na Stream Občas mrknu na borce z Ruska či Polska, ale dnes jsem se pobavil Američany. Zvlášť ta třetí epizoda vypadá jak povedený kaskadérský kousek z vysokonákladového akčního filmu. Ale ten úplně poslední záběr jak z amerického Kameňáku :p
Ja si to pustil k obedu a malem jsem si poprskal monitor. To, jak tam dojel s tim autem na haupne, mne totalne dostalo.:joy:
 
Back
Top