• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

To sice jo, ale jsem presvedcen, ze je u nas x vymydlenych mozku, co ti jsou schopni za tohle znicit auto.
 
To sice jo, ale jsem presvedcen, ze je u nas x vymydlenych mozku, co ti jsou schopni za tohle znicit auto.
Bohužel i tací, kteří ti sprostě nadávají a chtějí auto zmydlit za to, že je nepustíš, když jsi na hlavní a oni na vedlejší. ?
 
To sice jo, ale jsem presvedcen, ze je u nas x vymydlenych mozku, co ti jsou schopni za tohle znicit auto.
To mne nenapadlo, asi lidi moc přeceňuji ... ale jo, mohou být i takoví. Takže je to vlastně varování pro začátečníky: Sundejte raději to "zetko", nebo na vás někdo zaútočí !!!
 
I tohle bez problémů jezdí po našich silnicích. Co jsem stihnul postřehnout, tak celej tenhle komín drží/držel už jen za jeden napůl uhnilej úchyt, kterej byl k něčemu přivázanej asi drátem.
IMG_20220316_113444_hdr~2.jpg
 
Poslední úprava:
Není vzducháč jako vzducháč (Mazda BM/BN, KE/KF, GJ/GL vs Yaris hybrid)
IMG_20220313_090859_hdr.jpg
 
Poslední úprava:
Myslite, ze v Skodovke vedia, co znamena slovo jedinecny? Nechceli tu reklamu spravit skor pre Cinu? Tam by Fabka mozno jedinecna bola
 
Myslite, ze v Skodovke vedia, co znamena slovo jedinecny? Nechceli tu reklamu spravit skor pre Cinu? Tam by Fabka mozno jedinecna bola
Reklama teda hrozná :D na druhou stranu to své kupce asi opravdu má. Spolupracovník si ji zrovna 2 týdny zpět zamluvil. Kluk 30let :D Když mi řekl kombinaci 1.0TSI s automatem, tak jsem jel pod stůl :D
 
Back
Top