• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Kukám, že to bylo natáčené tady u nás u Luhačovic....
 
No jo, dokáže, ale vždy jej podře. Vzpomínám, jak úplně poprvé jsem ji poslal umýt Corollu. Zahlásila hotovo; já přišel za ní ona jedné ruce držela kbelík a v druhé svírala houbičku na nádobí, mně se v tu chvíli najednou tak nějak těžko svíralo u srdce, když jsem ji viděl. S malinkou nadějí jsem se jen zeptal, jakouže stranu té houbičky použila. Načež mi s úplným klidem řekla, že přece tu hrubou, tu zelenou, aby jí šla ta špína pěkně dolů. Od té doby si auto raději myji sám.
 
No jo, dokáže, ale vždy jej podře. Vzpomínám, jak úplně poprvé jsem ji poslal umýt Corollu. Zahlásila hotovo; já přišel za ní ona jedné ruce držela kbelík a v druhé svírala houbičku na nádobí, mně se v tu chvíli najednou tak nějak těžko svíralo u srdce, když jsem ji viděl. S malinkou nadějí jsem se jen zeptal, jakouže stranu té houbičky použila. Načež mi s úplným klidem řekla, že přece tu hrubou, tu zelenou, aby jí šla ta špína pěkně dolů. Od té doby si auto raději myji sám.

Tak pokud neměla drátěnku, je to ještě dobrý. :D

Mně říkal soused minulý rok o Vánocích, že jeho sestra si koupila nový Passat. Byli tam na návštěvě a sněžilo. Mezi řečí prohodil, že se zvedne a půjde omést auto, aby mohli odjet. Jenže to uslyšel malý synovec, který se rozhodl, že pomůže. Než se posbírali a oblékli, auto ometl takovou hodně starou kartáčovou metlou na betonové dlažby (viz obrázek níže). Naštěstí pro něj stihl omést jen maminčin nový Passat, k jeho autu se už nedostal. Výsledek naprostá katastrofa, jeho ségra prý brečela týden. Totálně doškrábané auto, vyleštit škrábance nejde, je to na kompletní přelakování. Musím se ho zeptat, jak to nakonec dopadlo. Moc často se nevídáme, oba jsme pořád na cestách. Děti jsou strašně nebezpečné. :D

upload_2018-12-17_11-31-2.png
 
Ještě na starém autě jsem vzal syna na prehozeni pneu. Bylo jasné, ze ve 4 letech se mne spis bude plést pod nohy.
No, v jeho rucickach ty šrouby na blatniku a kapotě udělaly pěkné rýhy.
 
kuci nemelo by to byt spis v topicu Co vas nastvalo...

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
Taky mám jeden podobný, pár dní nové auto a manželka na kapotě zahlídla nějakou tečku asi zaschlá kapka od vody, tak pohotově vytasí kapesník a s nejlepšími úmysly to nasucho začala drhnout. V hlavě se mi v mikrosekundě promítl thriller ve 3D s názvem Lak, Prach & Tření ale už bylo pozdě. Vždy když umyju auto tak mi ty (zatím jediné) mikroškrábance připomenou jakom mám starostlivou ženu :)
 
Taky mám jeden podobný, pár dní nové auto a manželka na kapotě zahlídla nějakou tečku asi zaschlá kapka od vody, tak pohotově vytasí kapesník a s nejlepšími úmysly to nasucho začala drhnout. V hlavě se mi v mikrosekundě promítl thriller ve 3D s názvem Lak, Prach & Tření ale už bylo pozdě. Vždy když umyju auto tak mi ty (zatím jediné) mikroškrábance připomenou jakom mám starostlivou ženu :)

Trosku posudlat lestici pastou a za 2 min neni co resit ;)
 
Ted kdyz jsem to tak zkouknul pozpatku tak nevim jestli je srandovni si delat prdel z postizenych lidi...Ano taky mi vzdy pripadal Klaus ml. jako Kraus , ale ze bych to potreboval ventilovat na internet to fakt nee.
 
Back
Top