• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Mně pobavilo, když jsem na Kladně u Baumaxu potkal stejnou M3 sedan, jako mám já a z kolegiality jsem mu dal přednost při odjezdu z parkoviště. Co mi trochu vyrazilo dech, byl ten nově stříknutej zadek vozu, kterej se do barvičky Red soul moc netrefil..... :eek:image_2.jpeg
 
Mně pobavilo, když jsem na Kladně u Baumaxu potkal stejnou M3 sedan, jako mám já a z kolegiality jsem mu dal přednost při odjezdu z parkoviště. Co mi trochu vyrazilo dech, byl ten nově stříknutej zadek vozu, kterej se do barvičky Red soul moc netrefil..... :eek:Zobrazit přílohu 20976
To vis bouracka a ceske zlate rucicky pri domaci oprave.. Udelaji svoje

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
dneska v Kauflandu na Kladně a já si myslel, že jahody vypadají úplně jinak :D. Co jsem to tedy doteď jedl :eek::eek::eek::D:D
IMG_20190302_143655.jpg
 
Ten tvar byl asi schvalne tak udelany, protože u nas na Morave jsem takovy tvar fakt nevidel. Kazdopadne jsem se pobavil. Typek, hm zluty krem, cekal bych tam spis bily :D
 
Back
Top