• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Výfuk nahoru jak americký tahač a závodní rám. Za ty prachy ... :D Akorát spolujezdci bude asi trochu horko od výfuku:p:D
 
Mno ... patrne se rakouska policie nemohla smirit s plichtou, tak se opet museli ujmout vedeni :D. Za zivot jsem dostal jiz 3 pokuty za nepovolenou rychlost a aktualni stav Rakousko : CR je nyni 2:1 ... Na to, ze jsem v Rakousku byl autem parkrat, docela dobry vykon.

20190418_104400-opt.jpg
 
Jó v Rakousku to jsem měl story spíše do rubriky co vás naštvalo :cool: V r. 95 mě zastavili místní komplexáci ve vobouchaným VW několik km před Vídní v nějaké vesnici, že prý mám malou CZ samolepku! Asi je naštvalo, že jedu ve vyblejskaný M626 :p Nejdříve jsem dělal, že nepanimáju Deutsch, udělali několik Polaroid fotek, dokonce mě pak odvezli za roh na služebnu, tam nějakej týpek vytáhnul jejich bibli, kde měli napsáno, že to má být velký tolik a tolik cm a nakonec to bylo za 500 ATS :(
 
Back
Top