• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výmena originál rádia - Hizpo S8 (8/128)

paarzival21

nový člen
5
Zdravim plánujem vymeniť rádio v mojej Mazde CX-5 (2015). Pôvodne som tam mal rádio ako prikladám na obrázku + je tam BOSE reproduktory výbava.
1726488054317.png

Objednal som rádio:
Hizpo model S8 (8/128)

Parametre:
Rozlíšenie: 1280x720QLED
Procesor: 8 jadrový (2.0 GHz Octa Core UIS7862S)
RAM: 8Gb
Veľkosť 128 Gb
FM čip: TDA7708

Mám teda 2 otázky
1. máte niekto skúsenosti s týmto rádiom resp. výmenou v mazde CX5?
2. pojde to vymeniť aj ked mam BOSE reproduktory? Bude porebné niečo dokupovať /upravovať kabeláž? Na stránke predajcu sa nic o BOSE nepíše.

Ďakujem.
 
Zdravim plánujem vymeniť rádio v mojej Mazde CX-5 (2015). Pôvodne som tam mal rádio ako prikladám na obrázku + je tam BOSE reproduktory výbava.
Zobrazit přílohu 53085

Objednal som rádio:
Hizpo model S8 (8/128)

Parametre:
Rozlíšenie: 1280x720QLED
Procesor: 8 jadrový (2.0 GHz Octa Core UIS7862S)
RAM: 8Gb
Veľkosť 128 Gb
FM čip: TDA7708

Mám teda 2 otázky
1. máte niekto skúsenosti s týmto rádiom resp. výmenou v mazde CX5?
2. pojde to vymeniť aj ked mam BOSE reproduktory? Bude porebné niečo dokupovať /upravovať kabeláž? Na stránke predajcu sa nic o BOSE nepíše.

Ďakujem.
na kolko ta vyslo
 
2. pojde to vymeniť aj ked mam BOSE reproduktory? Bude porebné niečo dokupovať /upravovať kabeláž? Na stránke predajcu sa nic o BOSE nepíše.
Zdravím, pri BOSE treba upraviť kabeláž tak, aby výstup nešiel z koncového zosilňovača (TDA7851) - ten je tam vlastne v tomto prípade úplne zbytočný,
síce sa softvérovo dá upraviť napäťová úroveň speaker level signálu, ale pravdepodobne tam zostane šum.
V dodanom káblovom zväzku to bude prepojené cez G9-G16 a treba to prehodiť na tieto výstupy: B4,B6 + GND a F3,F4 + GND alebo nájsť už hotový kábel.

A cena je super 👍 snáď dodajú všetko čo treba.



chinese diagram.JPG
 
Poslední úprava:
@lowend Zdravím čo mi odpísali a čo som pozral už nejaké články od používatelov tak prepojili modry AMP CTRL kábel na ACC kábel, a teda zosilovac sa stále zapol / vypol ked dostal štavu cez ACC. Ale presne pisali ze pri zapínaní bolo pocut praskanie pripadne pri prehodení do P, R, , a museli softverovo stiahnut zosilovac na -15dB alebo nieco take.

Teda ta úprava co si napísal by toto mala riešiť? Nie uplne sa do toho vyznám a nemam ešte doma rádio lebo čakám tak až príde, poziem nato prípadne napísal by som ti ak by si mi potom poradil ako presne "prehodit".
 

Podobná vlákna

Back
Top