• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

Nemáte někdo tip na model rádia , který byl podporoval DAB/DAB+ ?
Případně jestli se dá nějaký způsobem přidat (třeba na USB) reciever pro digitální vysílání.
 
Nemáte někdo tip na model rádia , který byl podporoval DAB/DAB+ ?
Případně jestli se dá nějaký způsobem přidat (třeba na USB) reciever pro digitální vysílání.
Vôbec by som neriešil nejak DAB, pokladám za slepú cestu trochu. Rádia sa moc nehrnú lebo treba platiť za licencie a doma má DAB prijímač málokto, väčšinou FM...

A ak si predstavíš že dnes môžeš vysielať cez internet a ten internet má každý v mobile a teda z mobilu to vieš dostať do rádia tak je to 2x jednoduchšie riešenie kde je stabilná kvalita všade kde máš signál a kľudne aj mimo CZ, s DAB funguješ len tam kde je pokrytie vysielača
 
Souhlasím, lepší je do radia/mobilu nainstalovat aplikaci na radia přes net
 
Nemáte někdo tip na model rádia , který byl podporoval DAB/DAB+ ?
Případně jestli se dá nějaký způsobem přidat (třeba na USB) reciever pro digitální vysílání.
Ke všem těm Číňanům se dá zpravidla koupit DAB stick do USB portu a doinstalovat aplikace na obsluhu. Takovej rovnák na vohejbák. 🙈

DAB funguješ len tam kde je pokrytie vysielača
Jakoby mobil nefungoval jen tam, kde je pokrytí vysílače. :D
 
Nebo se dá do toho Číňana nainstalovat jen ta aplikace bez anteny a modulu, jen radio potřebuje data ze sim, hotspotu a nebo to jede z mobilu přes AA nebo CP
 
Vôbec by som neriešil nejak DAB, pokladám za slepú cestu trochu. Rádia sa moc nehrnú lebo treba platiť za licencie a doma má DAB prijímač málokto, väčšinou FM...

A ak si predstavíš že dnes môžeš vysielať cez internet a ten internet má každý v mobile a teda z mobilu to vieš dostať do rádia tak je to 2x jednoduchšie riešenie kde je stabilná kvalita všade kde máš signál a kľudne aj mimo CZ, s DAB funguješ len tam kde je pokrytie vysielača
No já si nemyslím, že je to slepá cesta. Naopak rozšiřování frekvencí pro vysílání nových stanic přes FM je nulové.

Jasně, můžu využít data, ale chci rádio využívat jako rádio zdarma (ne měsíčně platit další datovou SIM pro použití v autě).

Ke všem těm Číňanům se dá zpravidla koupit DAB stick do USB portu a doinstalovat aplikace na obsluhu. Takovej rovnák na vohejbák. 🙈
Našel jsem přímo od Sinosmartu tohle
 
Jakub7 : nejde o to čo chceš ty, ale o to že pre rádio platiť licencie za vysielanie stojí peniaze a nie málo
A teraz keď to rádio má platiť aj FM aj za DAB, tak je to platenie 2x

Ak by rádio vysielalo cez internet tak si musí zaplatiť nejakú streamovaciu službu ktorá zvládne tisíce účastníkov, ale z hľadiska poplatkov je to smiešna suma v porovnaní vysielanie cez DAB
 
@no_hits Zdravim mozem sa opytat vidim príspevok že predávaš rádio Hizpo. Rád by som sa opýtal 2 veci
- Ja som objednal Hizpo pre Mazdu CX-5 2015 r.v. (nenašiel som vo vlákne pre CX 5 o tomto inf a ak tak to tam prehodím a tu vymažem vlákno, len neviem ci aj tam by si odpísal), konkrétně model S8 - 8/128GB - a vidim že ty predávaš, je nejaký problem s radiom? Prípadne prečo predávaš? Pýtam sa či mám zrusiť objednávku :D
- A potom kedže sa veľmi do toho nevyznám, mám v aute Bose audiosystém, bude treba teda niečo dokopovať, alebo malo by to ísť aj s tou kabelážou ktorá bude k rádiu ? Lebo niekde čítam že treba upravu kabeláže, len neviem teraz ci to je len pre Mazdu 6 alebo všeobecne. Ďakujem za odpoved.
 
Prodávám auto a je pro mě výhodnější to prodat zvlášť
 
Ahoj kluci. Mám pàr dotazů ohledně rádia, konkrétně Sinosmart

1. Nemůžu přijít na to jak ovládat Horní panel. Podle návodu o Číňana by mělo stačit stisknout set A šipku doleva nebo doprava. Tohle ale vůbec nic nedělá


2. Taky nemůžu přijít na to jak upravit v tom originálním launcheru úvodní obrazovku. Jak zvětšit okna, jak vyházet některé widgety a jak přidat nějaké jiné


Jinak ovládání na volantu funguje.

Díky za navedení
 
Poslední úprava moderátorem:
Zřejmě v nastavení radia nemáš nastavenej typ auta, takže to neumí komunikovat s autem - chce to donastavit.

2) to asi ani moc nepujde buď použít jinej lepší launcher (zpomalí vykon radia) nebo si vybrat jinej vzhled (pokud zo radio umožňuje)
 
Back
Top