• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

dík, no už je tam. Vše funguje, kromě toho PP repro. Bohužel nevím, jestli fungoval na původním . Nikde jsem nic vypadeného nenašel a v té změti drátů, to jako laik nenajdu.
 
Pravej přední by měl být sedej par, nebo pokud máš bose tak rca konektor dle popisu. Je taky možný že je mrtvý repro
 
Ahoj, řeším teď "problém" s hudbou na USB. Nainstalovaný přehrávač vše najde, ale nenašel jsem možnost přehrávat vše, jen složku.
Zkusil jsem x jiných z Google play, ale ty sice vidí složky, ale tvrdí, že tam nejsou žádné mediální soubory.
Samozřejmě je možnost vše naházet jen do kořenové složky, ale pak v tom bude bordel a s manželkou máme hodně odlišný vkus....
Kde je prosím problém?
 
Nejjednodušší bude mít 2 flešky a do radia se pichne ta co je potřeba. Vlastně ani nevím o radiu i origo nebo značkový, který by to umělo. Vždy jen konkrétní složku
 
Dík, překvapily mě ty aplikace ( třeba včetně VLC), že v knihovně nic nenašly, v mobilu žádný problém
 
Moc nechápem čo chceš, ale myslím že budeš potrebovať pro verziu nejakého prehrávača. Napríklad v Nyx vidí aj mobil aj usb, vyberieš si priečinok ktorý chceš aby vedel prehrať, vyberieš ktorý chceš skryť. Cez revanced je zadarmo pro verzia. Ale pre dvoch asi dva prehrávače rôzne ak nechceš pridávať priečinky do playlistov



Screenshot_2024-07-13-20-20-40-63_324a581c388555e4636ab38cef1d7a7e.jpg
 
To divný je, VLC by mělo být asi nej co se variability tyká. Spíš jestli jsou povolený přístupy
 
Přístupy jsem kontroloval, knihovna nastavena. Prostě složky to vidělo, soubory ke. Zkoušel jsem snad 5 free přehrávačů
 
Ještě je možnost, že by v kořenové složce flashky byl soubor s názvem .nomedia (platí jen pro Android)
 
Nejjednodušší bude mít 2 flešky a do radia se pichne ta co je potřeba. Vlastně ani nevím o radiu i origo nebo značkový, který by to umělo. Vždy jen konkrétní složku
Skúsil som na mojom JVC vytvoriť dve zložky a v pohode to šlo prehrávať. Na druhú stranu bol zasa problém že sa rádio seklo.
Evidentne sa seká ak tam je USB klúč velkej kapacity (skúšal som teraz 64GB, pri 16GB ten istý problém) ak tam mám starý 8GB USB, tak funguje.

Potom jedine prehrávať cez služby, kde bude mať každý svoj playlist - pre mna neprijatelné platiť za službu a ešte si mínať dáta a za tretie ani nemienim byť otrokom operátora a platiť mu nezmyselne vysoký paušal - aj 20€ je vela
 
A není to spíš souborovým systémem? Musí být fat32.

K těm datům - v radiu mam datovou simku, kde platím 100kč (4€) za 1gb měsíčně, nespotřebovaný data se mě převádí - už tam mam asi 14Gb zásobu a nějak mě to nerujnuje. Používám zo na waze, spritmonitor a hlavně spotify kde mám rodinej účet, ten mě stojí tuším 150 měsíčně (6€) když to rozpočtu na 1 účet - ten spotify používám i doma na televizi a hlavně v práci
 
Poslední úprava:
Nie, prvé radio to robilo tiež, tak som pozrel na stránky výrobcu a boli tam nejaké updaty fw, ale rádio pri aktualizácii "umrelo".
Druhé som radšej ani nedával aktualiztovať a len som vyhrabal starý USB klúč a s tým to chodí bez problému v podstate pol roka, ak som dnes dal novší s väčším úložiskom, tak sa sekne a celkom pravidelne.
Stačí aj 8GB, tam toho napráskam habadej aj napriek tomu že sú to +-40MB FLAC súbory, bohate by mi stačil aj 4GB klúč.

Neviem kto tu už písal že kúpil Kenwood vyššej rady, by ma celkom zaujímalo ako si poradí s väčšími USB klúčmi
Pre istotu som pozrel tento nový USB 64GB že či je fat32 a bol...
 
Tam je limit tuším 32GB na flashku
 
Zdravím,
v týdnu mi v autě začala sbíječka od palubní desky, tak jsem se zde dopátral, že zřejmě odešel zesilovač od audia. Ten jsem díky zde publikovanému návodu (díky) vytáhl z auta. Jako doporučení za účelem opravy je zde uvedena firma z Frýdku-Místku. Chci se ale zeptat, protože to audio prostě hraje nevýrazně, nejsou vůbec slyšet basy apod., jestli by třeba nepomohla výměna za jiný kompatibilní zesilovač než ten od Bose. Nemáte s tím někdo zkušenosti, případně tip na konkrétní typ zesilovače?
 
@Lunaris můžeš použít 5 kanálový zesilovač, třeba Audison SR 5.600, nebo 5 kanál s DSP procesorem Awave DSP-4.1V4. Případně kdybys z toho chtěl dostat víc, tak natahat kabeláž do dveří a použít 8 kanálový zesilovač s DSP s aktivním zapojením předních reproduktorů.
Možností je několik, ale je to dražší než oprava v STB servisu.
Nejlevnější varianta je pak použití 4 kanalovyho zesilovače a živit tim jen dveře nebo třeba přední dveře + basák. To pak vyjde na podobný peníze jak ta oprava. (4 kanál na prodej DLS kdyžtak mám)
 
Zkouším teď novou značku Hizpo, konkrétně model S6 (odkaz v prvním příspěvku) - 4/64 resp 8/128GB, 8 jádro 12nm procesor 7862S 2.0GHz (2x A76 + 6x A55), EU sklad, Wifi 2,4 + 5Ghz, 4G LTE, Duální BT 5.0, optický a coax výstup na zvuk, aktivní chlazení, Android 13, 10 různých vzhledu UI, dost možností nastavení, podpora FHD AHD kamery, světlý/tmavý režim systému, rychle fungující technická podpora

Kódy který se hodí:
Factory menu - 8888
Vymazání uživatelských dat - 225588
Factory reset - 22558800
Minimální jas 1% - 00009999
Minimální jas 10% - 99990000
Povolit mód vývojáře - 114477
Zkopírovat LOG soubory na flashku - 1212

Aktuální verze software: (update můžu poskytnout)
Systém - 7862_rev.2_20240722_v3
MCU - QF05.V02.07.20240522

Hizbo S6 pinout (1).jpg
 
Poslední úprava:
Na Hizpo bude slevová akce 19-25 září. Dostal jsem nějaký kódy, jejich použití je jen pro několik prvních nákupů, třeba se bude hodit

-1088372102-2139556273.jpgScreenshot_20240814-101518.png
 
Zkouším teď novou značku Hizpo, konkrétně model S6 (odkaz v prvním příspěvku) - 4/64 resp 8/128GB, 8 jádro 12nm procesor 7862S 2.0GHz (2x A76 + 6x A55), EU sklad, Wifi 2,4 + 5Ghz, 4G LTE, Duální BT 5.0, optický a coax výstup na zvuk, aktivní chlazení, Android 13, 10 různých vzhledu UI, dost možností nastavení, podpora FHD AHD kamery, světlý/tmavý režim systému, rychle fungující technická podpora

Kódy který se hodí:
Factory menu - 8888
Vymazání uživatelských dat - 225588
Factory reset - 22558800
Minimální jas 1% - 00009999
Minimální jas 10% - 99990000
Povolit mód vývojáře - 114477
Zkopírovat LOG soubory na flashku - 1212

Aktuální verze software: (update můžu poskytnout)
Systém - 7862_rev.2_20240722_v3
MCU - QF05.V02.07.20240522

Zobrazit přílohu 52556
Zdarec, jak je to s připojením na systém Bose u tohohle rádia? Hledám teď nějaké slušne 2din rádio. Mám tam teď od Eonon, ale už je slušně řečeno v háji. Žije si vlastním životem a je to fakt opruz. Viděl jsem že jsi dával nějaké alternativy, a že jde koupit i bez Bose a pak se dodělá, ale tady jsem z toho úplně mimo mísu. Díky
 
Poslední úprava moderátorem:
Teoreticky jde použít dodaná kabeláž s konektorem a v nastavení stáhnout posuvnik Sound power, ten ale momentálně z nějakýho důvodu nefunguje, takže spíše úprava kabeláže. Originální ovladačka neumí ovládat infodisplej, lze ale objednat např z ahifi plnohodnotnou pro Bose, ta stojí 2500 Kč (nebo cca 1200 když si koupíš nonbose a upravíš podle uvedenýho odkazu). Úprava je za mě lepší volba, protože bere signál z výstupu s menším zkreslením a šumem (RCA)
 
Poslední úprava:
Back
Top