• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

manuál Výměna převodovky

Ja jsem byl po vymene za Ravenol nadseny. Krasne to radilo, neskrtalo. Pak to ale zacalo znova. A mne doslo, ze jsem se na to akorat vice soustredil a nedelal jsem chyby, prizpusoboval jsem se prevodovce. Zadny zazrak se nekona a konat nebude, ne, ani Ravenol neumi napravit mechanicky problem.

Ta dvojka nahoru chce proste peci, dele postat na spojce, pockat si, zaradit, pak ani neskrtne.
 
Ja jsem byl po vymene za Ravenol nadseny. Krasne to radilo, neskrtalo. Pak to ale zacalo znova. A mne doslo, ze jsem se na to akorat vice soustredil a nedelal jsem chyby, prizpusoboval jsem se prevodovce. Zadny zazrak se nekona a konat nebude, ne, ani Ravenol neumi napravit mechanicky problem.

Ta dvojka nahoru chce proste peci, dele postat na spojce, pockat si, zaradit, pak ani neskrtne.
Naprosto přesně. Lépe bych to nenapsal.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
mne pri radeni dvojky pomahaju otacky okolo 5 tisic..nic nedrhne, neskrta a ide to fajne :)
 
Back
Top