• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Wireless Apple CarPlay/Android Auto pro systémy bez podpory WiFi připojení

Vyzkouším, děkuju! Já si zkusil po odemknutí zapojit mobil a ten se nabíjel, ale možná po zamknutí se opravdu vše vypne.
 
Vyzkoušel jsem si to a cca 3 min po zapnutí BT i WiFi opravdu zmizelo. Trochu je blbé, že při odemčeném autě se telefon pořád snažil pravidelně připojit a přitom blikal displej. Protože se snažil připojit audio zařízení, tak by to možná způsobovalo problémy při hovoru.
 
Nechce se mi to psát "nahlas", ale je opravdu možné, že Mazda doinstalace je rozdílná od té tovární?
CX-5 Y2023 má již vše bezdrátem (užívám AA i dobíjení) a za cca 5kkm nic nepadalo (ťuk-bum-prásk).
Carlinkit/ryzí AA jsem testoval v M6 (ta měla jen drátové řešení z výroby) a chovalo se to jak píše @VanThomass = padalo to 2-4x/100km
Ahoj, mam CX5 koupenou pred tydnem, skladovka - vyrobeno v 12/2023. A Android Auto bezi bez dratu. Ale na telefonu musi bezet jak BT, tak i Wifi. A je fakt, ze telefon hřeje jak radiator 😉
 
Nechce se mi to psát "nahlas", ale je opravdu možné, že Mazda doinstalace je rozdílná od té tovární?
CX-5 Y2023 má již vše bezdrátem (užívám AA i dobíjení) a za cca 5kkm nic nepadalo (ťuk-bum-prásk).
Carlinkit/ryzí AA jsem testoval v M6 (ta měla jen drátové řešení z výroby) a chovalo se to jak píše @VanThomass = padalo to 2-4x/100km
2023 je už úplně jiný infotainment, tam žádná doinstalace není třeba. Podle mně se tady řeší předchozí infotainment vs. wireless atd. Ale možná jsem mimo, nějak jsem tohle vlákno nestudoval.
 
Ahoj, mam CX5 koupenou pred tydnem, skladovka - vyrobeno v 12/2023. A Android Auto bezi bez dratu. Ale na telefonu musi bezet jak BT, tak i Wifi. A je fakt, ze telefon hřeje jak radiator 😉
Ano, můj SMG S23+ toho má taky plné zuby,musel jsem vypnout rychlé bezdrátové nabíjení, teprve pak se neuvaří a nezačnou lítat termo-hlášky.
Pomalé bezdrátové však jen tak tak vyživí spotřebu (navigace přes AA), o nabíjení nemůže být vůbec řeč.

2023 je už úplně jiný infotainment, tam žádná doinstalace není třeba. Podle mně se tady řeší předchozí infotainment vs. wireless atd. Ale možná jsem mimo, nějak jsem tohle vlákno nestudoval.
Já to tak taky chápal a domníval jsem se, že doinstalace bezdrátu tam, kde chybí se provádí (mimo jiné) i třeba Mazda originál komponentem, který by se nemusel lišit od mého již zabudovaného... ale souhlas, třeba to není jen o tomto fragmentu, může to souviset s celkem a pak to identické být nemusí.
 
Back
Top