• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zkoušečka

himself

výkonný člen KLANu
205
Doporučíte mi prosím nějakou vaši oblíbenou zkoušečku? Primárně pro základní úkony na starém autě. Myslím si, že mi stačí změření napětí a zvuková/světelná signalizace funkčního obvodu. Třeba mi ale řeknete, že potřebuju ještě něco dalšího :) Chtěl bych se vyhnout devítivoltové baterce (nebo něčemu neobvyklému).
Koukal jsem na tohle https://tinyurl.com/44kw8d96, ale možná už i to je overkill.
Díky
 
Doporučíte mi prosím nějakou vaši oblíbenou zkoušečku? Primárně pro základní úkony na starém autě. Myslím si, že mi stačí změření napětí a zvuková/světelná signalizace funkčního obvodu. Třeba mi ale řeknete, že potřebuju ještě něco dalšího :) Chtěl bych se vyhnout devítivoltové baterce (nebo něčemu neobvyklému).
Koukal jsem na tohle https://tinyurl.com/44kw8d96, ale možná už i to je overkill.
Díky
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! CZK19.50 45%OFF | LCD Digital Multimeter AC/DC 750/1000V Digital Mini Handheld Multimeter for Voltmeter Ammeter Ohm Tester Meter With Probe
Já koupil tuhle za 40 Kč z Aliexpress na 9v baterku už funguje 4 roky bez výměny 😁
 
Kúp si nejaký multimeter u vás, trebárs z Alzy, alebo nejakého iného eshopu.
Ja mám jeden za 30€ kúpený tu a tiež som objednal taký "lepší" z Aliexpres a ten čínsky je šunt, velkostne a funkciami je to skoro to isté , ale je tak o polovicu lahší, sú tam nekvalitné káble, ktoré sa velmi rýchlo zlomia.
 
Koukni na Ali na VM-600A nechá se v akci koupit kolem 400. Za ty peníze perfektní stroj.
 
Díky za názory, překvapuje mě, že mě všichni odkazujete na Ali :) Přiznám se, že jsem chtěl něco kompaktnějšího... jak se tomu říká, hrotová? Prostě ta "tužka", aby to nepřekáželo.
 
Většina co koupíš u nás je stejně Čína.(ty levnější) Kolikrát úplně totožné jen přejmenováne.
 
V podstate všetky sú čínske, len všetky nie sú rovnako kvalitné. Ja som kúpil drahší, aj dobré hodnotenie mal a prd z toho
Bud overený, alebo kúpiť tu. Aj tu sú lacné varianty
 
Back
Top