• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Tak dneska mě pobavila souhra náhod. Zítra jedu pro M6 a píšu @Natural kvůli budoucímu voskovani a najednou telefon, že jsem vyhrál v Autosalonu kupon na 2000 Kč do myčky . Takže to po koupi hned využiji a @Natural navštívím na letní sezónu



IMG_20200116_125659.jpg IMG_20200116_125848.jpg IMG_20200116_125719.jpg
 
nechci být škarohlíd (a gratuluju k výhře), ale za 100 minut nelze udělat kvalitní navoskování včetně čištění interieru ani ve čtyřech lidech .... zeptej se Robina, jak dlouho mu trvá navoskovat auto ,-)
Nj, ale Robin nemá v názvu express :D
 
To víte, že bych nejdřív omrknul jak to dělají. Hlavně si myslím, že auto už od dubna 2019 nějakou myčkou prošlo, takže tam už nějaké známky mytí budou, ručně to autosalon určitě nemyje ;)
 
Tak dneska mě pobavila souhra náhod. Zítra jedu pro M6 a píšu @Natural kvůli budoucímu voskovani a najednou telefon, že jsem vyhrál v Autosalonu kupon na 2000 Kč do myčky . Takže to po koupi hned využiji a @Natural navštívím na letní sezónu



Zobrazit přílohu 25840 Zobrazit přílohu 25841 Zobrazit přílohu 25842
Tehle parte bych se take vyhnul. Zvlast s voucherem, ze ktreho nebudou mit ani dysko... ;) Pokud to s nejakou tou ochranou laku myslis vazne, byt to auto uz urcite ma neco za sebou, tak najdi opravdove odborniky jako je treba @Natural . Ja se o tohle staram sam a vim, jak moc zalezi na ruznych detailech a jak jednoduche je udelat vice ci mene nevratne poskozeni laku. Kdyz jsem ja letos pripravoval lak na zimu, tak jsem kolem auta vcetne samotneho myti "behal" nejakych sest hodin. Zkratka, v omezenych podminkach podzemnich garazi nekde v nakupaku pri omezenem case nemuzes cekat zazraky...
 
Back
Top