• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Záhada hlavolamu, americký auto ve slovenskejch službách na maďarskejch značkách ....:eek: dva kilometry od Kladna. Nevíte někdo s čím jezdí ta Hantuchová?20191211_101528.jpg20191211_101158.jpg
 
Tesco Hostivice a zřejmě místní specialita, jak zabrat najednou čtyři parkovací místa a stejně mít odřenej blatník.:D20191219_125631.jpg
 
tak dneska jsem pobavil já manželku ( vlastně i sebe ) , když jsem z auta vyndal včera přivezené disky a začal je trochu čistit a připravovat na uskladnění, tak se mě zeptala co dělám - odpověď ,že se chystám na další zimu jí teda dost pobavila a se slovy, že fakt nejsem normálně se otočila a odešla :D:D:D . Je tu ještě někdo takový cvok, že by se už teď chystal na příští zimu :D:D:D
 
tak dneska jsem pobavil já manželku ( vlastně i sebe ) , když jsem z auta vyndal včera přivezené disky a začal je trochu čistit a připravovat na uskladnění, tak se mě zeptala co dělám - odpověď ,že se chystám na další zimu jí teda dost pobavila a se slovy, že fakt nejsem normálně se otočila a odešla :D:D:D . Je tu ještě někdo takový cvok, že by se už teď chystal na příští zimu :D:D:D
Tak doufam, ze si ty disky cistil a pripravoval hezky v teple v kuchyni na kuchynske lince, kde manzelka pred tim chystala vanilkove rohlicky. To aby ten jeji udiv byl co nejvetsi... ;)
 
Ahoj. Manželka si taky vždycky ťuká na čelo,když jí nanosím alu do koupelny kde je vydrhnu,vyloupu kamínky a pořádně je osuším a na gumu nanesu silikon :))))
Pak teda musím uklidit koupelnu,abych nedostal naplácáno :)))))
 
Back
Top