• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Vtipné, ale ten manuál bude za příplatek.
 
blbost 2026 uz prece ma byt vsechno elektrifikovany, a tam manual nejde :D
 
Je to už nějaký pátek zpátky,ale cestou do práce jsem před sebou chytnul tohoto pána co měl buď opravdu velkej hlad a nebo se zásobuje na konec světa:snaphappy: :D P.S.: nad těma kanďákama vlevo je pytel plnej donutů :jawdrop:
Schránka 01.jpg
 
Je to už nějaký pátek zpátky,ale cestou do práce jsem před sebou chytnul tohoto pána co měl buď opravdu velkej hlad a nebo se zásobuje na konec světa:snaphappy: :D P.S.: nad těma kanďákama vlevo je pytel plnej donutů :jawdrop:
Zobrazit přílohu 24160
neni to zasobovani vietnamske samosky? u kauflandu byvaj videt s podobne plnyma dodavkama :cool:
 
Tak uz tam dnes sviti polovicni honoty ... 6 baliku a 94 Kg. Stale jsem v ocekavani :D. Polovina pneumatik z puvodni zasilky se asi jiz rozkutalela.
 
No jo, dnes se tomu uz smeju. Ale nakonec i ja jsem autum drive moc nerozumnel (ted rozumim trosku). Treba by me to pred par lety take zaskocilo :rolleyes::D.
 
Back
Top