• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

To jsem slyšel včera v rádiu a málem jsem naboural...ta redaktorka říkala, že na soše KHB se objevilo přirození, které opravdu píchá
:joy:
 
Kluci dobrý, měl jsem to samé když jsem nedávno prodával mobil a taky jsem komunikoval až do konce, když jsem se na závěr zeptal, co to je za společnost to dpd-cz.cz a kolik v dnešní době ještě chytnou hejlů a kolik to vynáší, tak byl konec komunikace :grinning:
 
Zena ted taky neco prodavala a tam se to dle komunikace a vyjadrovani prohlidnout nedalo. Opravdu to bylo jako kdyz pise cesky zajemce. Az teda kdyz vytasil to, ze posila penize a kuryra jsme zbystrili a odkaz na radoby PPL uz byl jasny. Ty kurvy se bud zlepsujou v prekladech a nebo maji nejaky pitomce v CR co jim pomahaj??
 
Zena ted taky neco prodavala a tam se to dle komunikace a vyjadrovani prohlidnout nedalo. Opravdu to bylo jako kdyz pise cesky zajemce. Az teda kdyz vytasil to, ze posila penize a kuryra jsme zbystrili a odkaz na radoby PPL uz byl jasny. Ty kurvy se bud zlepsujou v prekladech a nebo maji nejaky pitomce v CR co jim pomahaj??
To jsou jasný pitomci z ČR, co si přivydělají. ?
 
jj u mě konkrétně to byl slovák a chtěl to poslat "bratrovi do anglie" :joy:
 
Kolega si takhle chtěl koupit minibagr, že ho hojně využije u baráku a pak že ho bude za úplatu půjčovat.
No našel si pěkný v Německu a ač ho x lidí varovalo, tak poslal 500EUR zálohu. Pak mu psali, že bagr je již na cestě...
Den na to, mu psali, že musí zaplatit clo. Opět jsme ho varovali, že clo z Německa je blbost. Opět zaplatil.
Za pár dní další email, že ho nezastihli doma a tak se museli vrátit do Německa a požadovali další peníze za uskladnění bagru ve skladu. Opět zaplatil.
Až když mu napsali, že ještě potřebují další platbu za dopravu od hranic k němu, mu to začalo smrdět...sklopil uši a šel se optat na Policii :joy:

Nakonec to vzal sportovně, že ho to stálo jen 1000EUR, protože jsou lidi co přišli o víc...:joy:
Mě to někdo vyprávět tak snad ani neuvěřím, že to někdo udělal...le fakt udělal.
 
Dnes jsme byli se ženou na hřbitově zalévat kytky a žena říká ,,tady je nějak mrtvo".Já na to,,a jak by tu mělo být?Jsi na hřbitově."Ona na mě,,ty si blbý!Já jsem myslela, že tu jako nikdo není."?Trochu černý humor,ale pobavilo nás to.?
 
to @HHBota .Taky jsem se na to před chvílí díval, zajímavá inspirace až zas někomu nějakej pitomec odře jeho plechovýho miláčka. Co ty lidi nevymyslí ... :)
 
To je fakt.Na nějaké odřenině by mě to bylo asi jedno a asi i zabavné,ale na novém autě by mě to sralo.?
 
Back
Top