• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Hlavně ta diskuze pod tím, je tam ten chlapík, co vylezl z baráku.
 
mimo jine dnes mě pobavilo prozměnu něco z jiného soudku :) to jsme tak s rodinkou zajeli nachytat pstrouzky na nedělní grilování ..no a jak tak koukam nachytal bych i trochu jiný zvířátka..v Číně by určitě ocenili :)

 
Poslední úprava:
Mě dnes pobavila na D1 červená rx8 s docela velkým karavanem, k takovému autu se mi prostě tažné nehodí a vlastně mi toho auta bylo trošku líto ? ale majitel byl určitě srdcař ?
 
mimo jine dnes mě pobavilo prozměnu něco z jiného soudku :) to jsme tak s rodinkou zajeli nachytat pstrouzky na nedělní grilování ..no a jak tak koukam nachytal bych i trochu jiný zvířátka..v Číně by určitě ocenili :)

Takže nakonec změna nedělního menu??
 
chvili jsem pobavene sledoval pani, co se v tomhle parnu snazi rozlestit dvere u auta na primem slunicku. Az pujdu zpet, tak se snad podivam zblizka ja vysledek?
 
Volal mi jeden člověk co provozuje jistou Pizzerii, že mu nejede auto a samozřejmě to spěchá - typická malá krabička, navíc na LPG. Přijdu tam, napíchnu to, chyb jak maku - povětšinou ale ve spojitosti se sáním a nezápalama. Motor běží, ale běží naprosto příšerně, střílí to etc.

Jaké bylo moje překvapení, když jsem našel vstřikovací lištu i se vstřikama prakticky vytaženou ze sání...(kvůli špatně připevněnému či spíše navěšenému LPG). Já mám někdy pocit, že tyhle špeky mám jenom já.

Já už to posílám vždycky kamarádům k pobavení, protože mě se prostě vždycky daří narazit na nějakou takovou naprostou anomálii :joy:
 
Back
Top