• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

massa Bob english :)
kdyz znas slovicka ale gramatika ti nic nerika
 
Ked nabuduce nebudete vediet, z coho su tie skrabance, nemusite hned nadavat na vedlajsie auto
 
Taky je dobré "Pro mě za mě" - "For me behind me"
 
Podívej, to si tyhle "idiomy" cucáte z prstu, nebo to fakt někdo někde použil? :joy:
 
Pecka nechat si v tech vedrech slunecni bryle ve stropni prihradce pro bryle, idealne s kovovym ramem. A ti nejvetsi tvrdaci si je samozrejme hned nasadi ???
 
Já byl prvně autem v cizině a musím říct, že mě pobavili Němci a Rakušáci na svých benzínkách. Jezdí na ně ve směru, v protisměru, je jim jedno jestli už tam někdo stojí čumákem proti nim a pak to musí od stojanu vycouvat. Asi jsem si měl někde chvíli počkat, co se děje když se proti sobě postaví třebas 2+2, nebo 3+3. Pro Vás co tam jezdíte, to asi není nic nového. Pro mě je to k popukání :joy: . Nebo možná k nepochopení :confused: . Ještě jsem si nevybral.
Pokračování v rubrice co vás naštvalo.
 
to @Šmiďas . Jo taky jsem byl překvapený, nedávno jsem byl týden v Rakousku a taky na benzince proti mně zastavila paní z protisměru. Ale je fakt,že to byl tankovací automat, na normálních benzínkách to nebylo. Ale i tak, musel jsem vycouvat abych mohl odjet. Trochu na hlavu, ale tam jsou asi zvyklí :rolleyes:
 
@mastif já to přímo zažil i ve městě na velký Agip benzínce. Takže nejenom ty automaty. :)
 
Back
Top