• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

otázkou je co právě vidíme :) :) je to anální kolík který vypadá jako kužel nebo naopak? Oko se nechá různě ošálit:joy:
:joy::joy::joy:
 
No jasne..repraky hííír, dráty hííír, kazeťák hííír..aj jem mekanik..jako automechanik :)
 
Přes ten reprák musí být jistě ničím nerušený výhled do zpětného zrcátka. A v případě DN to taky bude určitě zajímavé, dostat po hlavě bych tím nechtěl. Zajímalo by mne, jak to zafixoval, ale kontaktni plocha ve vztahu k rozměrům a jistě nemalé hmotnosti repráku ve mě důvěru nebudí.
 
Neblazni prilepil to ke sklu :) a pouzil bud kvalitni sekundove lepidlo nebo oboustranou 3M pasku :)
 
Latinský kroužek tu ještě nemáme, ale třeba to i tak vyloudí úsměv i u Vás.
Nedávno jsem narazil na spojení: „Stultorum mater sempiter gravida“, čili „Matka hlupáků je stále těhotná“ :)
Přišlo mi to moudré, vtipné a tak ;)
 
to je neskutečný co ty lidi dokážou vymyslet a dokonce i pak zrealizovat...:eek:
 
Back
Top