• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Sdílím jenom takhle v rámci Mazda klanu, ale fakt jsem se zasmál. Video má název "Levná plašička na cikány". :D
 

Přílohy

  • VID-20180920-WA0005.zip
    405,3 KB · Zobrazení: 73
Až se podíváte, tak tu přílohu zase odstraníme...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Kdepak cigáni a pracovat :)

Nemáš tak úplně pravdu. Mám na dílně 2 ks a je třeba s nimi jen správně pracovat.... Ideálně stát za prdelí a neustále "kontrolovat". Potom to celkem jde. :) Samostatnost se nečeká.
Co mne u jednoho sejří, že ho zje... až je malej a on s úsměvem odpoví "děkuji vedoucí". Tam já končím a jdu se vydýchat. :p Jim to je prostě jedno.

Ale videjko staré dobré.
 
Nemáš tak úplně pravdu. Mám na dílně 2 ks a je třeba s nimi jen správně pracovat.... Ideálně stát za prdelí a neustále "kontrolovat". Potom to celkem jde. :) Samostatnost se nečeká.
Co mne u jednoho sejří, že ho zje... až je malej a on s úsměvem odpoví "děkuji vedoucí". Tam já končím a jdu se vydýchat. :p Jim to je prostě jedno.

Ale videjko staré dobré.
Děkuju vedoucí:) Tos zabil :)
 
Co mne u jednoho sejří, že ho zje... až je malej a on s úsměvem odpoví "děkuji vedoucí". Tam já končím a jdu se vydýchat. :p Jim to je prostě jedno.
Tak jistě, berou to z toho pohledu, že ty jsi ten velký bílý muž utiskovatel jejich rasy a národa (..., ehm :confused:..., rasa a národ, co nemá svůj stát?..., no ale budiž) co je jen vykořisťuješ a nutíš k práci. V podstatě je to pro ně potupa a ponížení vůči tradičnímu uspořádání jejich otců a dědů, kdy nasekají spoustu dětí a mají dvoj až trojnásob ze sociálního programu, než z práce.
 
Na pustém ostrově ztroskotají muži ve věku 20, 30, 40 a 50 let. Po bližší prohlídce ostrova a okolí zjistí, že na ostrůvku hned vedle je skupinka ztroskotaných žen.
Dvacetiletý mladík navrhne: Chlapi, doplaveme tam a budeme se s nimi celý den milovat!
Třicetiletý: Ne, ne. Doplaveme tam, pomilujeme se a hezky piánko poplaveme zpátky.
Čtyřicetiletý: Ale vždyť ony mohou doplavat sem.
Padesátiletý: Podívej bacha, tamhle už jedna mrcha plave!
 
Back
Top