• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

A takhle zjistite, ze vase auto je vlastne uz "stare" ... :D

Vážený provozovateli silničního vozidla,
Ministerstvo dopravy Vás informuje, že ve lhůtě 60 dnů bude končit platnost technické prohlídky Vašeho vozidla.

Bližší identifikace vozidla:

tovární značka: MAZDA
registrační značka: 3SN2484
...

Se nejak pochlapili na tech uradech :D.
 
Ona: Miláčku, škrábeš mě tam prstýnkem!
On: ... to jsou hodinky...

Podival jsem se ji do oci, zatocila se mi hlava a podlomily nohy... V tu chvilku mi doslo ze jsem dal ten prasek do spatne sklenicky...

Trvalo mi asi půl hodiny, než se mi konečně podařilo rozepnout podprsenku mé přítelkyně. Vůbec jsem si ten krám neměl zkoušet
 
Tak uz u mojemu autu je fakt horko.
8e4e02fd4fbbcc5d69b209c045b4c0e3.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Super roboti jsou tady, jen synchronizaci mají krapet rozhozenou:D:D
 
Podívej kdo má Facebook, zkuste tam napsat cokoliv se slovním spojením "Tommy Robinson"... :D A funguje jim i OCR zdá se...
upload_2019-7-30_16-35-51.png
upload_2019-7-30_16-36-32.png
 
Jen si koledujte :) Mně už takhle FB blokoval i měsíc a to mám spuštěné reklamy a spravuji reklamu mnoha účtů, nic platno. Ještě štěstí, že mám pojistky. Jinak by mi reklama běžela a nikoho netrápilo, že ji nemohu ani vypnout, natož spravovat.
 
Back
Top