• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Jo, to se tu říká doteď, a návštěvy z jinejch měst totálně nechápou proč. Asi to začalo těma autobusama Škoda 706 RTO, že byly takový kulatý a s červenejma pruhama.:cool:
 
No jo, ale my rikali harmonika vsem kloubovym autobusum. Sice to ze zacatku byly Ikarusy, ale pak jsme stejne rikali i dlouhym Karosam.
 
i ja si ji pamatuju Ikarus z dob kdyz jsem studoval VUT v Brne :)
Byla to vzdy zazitkova jizda na Palecak (VS koleje) zlaste s jednim ridicem ktery jezdil snad rally :D Kdo zazil a je stale na zivu, nezapomnel.
 
Kdo by neznal Harmoniku. Denně jsem tím jezdil do školy. Když se to povedlo rozpálit na 70km/h, to byl parádní hukot.
Přesně, ten jekot, než se to rozjelo. Dokonce museli kvůli česku a jeho pahorkům dát výkonější motor. Ten původní byl koncipován na rovinu v maďarsku a nevyjel do kopce :D
 
Já to včera nejdříve vypnul po několika minutách, nakonec jsem se ale dodíval a super. Ta první část s hraním na češtinu je nejslabší, ale potom je to už opravdu povedené.:D
 
Podívej cca od MS v hokeji se u nás na venkově v hospodě rozmohl takový nešvar....pořád tam běhaly reklamy na Republiku no a nějak nás to zasáhlo...a k tomu se podařila najít taková ta hymna :)
 
Back
Top