• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Krteček a autíčko

Koupil Krtek Hyundaie, na Škodovku nemaje,
myš se ho ptá: Krtku, co to máš za mr*ku?
Krteček se nerad hádá, tak jí autem přejel záda.
 
Pobavil mě kolega z práce na parkovišti před firmou, kde čekal, až zaparkuji a vystoupím z auta:

"To je tak nádherně tiché, vůbec jsem neslyšel motor. To je hybrid, že? :D

FYI, majitel dieselového Supa druhé generace.
 
Tak moje drahá si stěžovala, že když jsme vyměnili Focuse 1.6 benzín za Mazdu, že mě neslyší přijíždět domů. Ale já jsem připraven, a pokud hodlám přijet dříve, tak raději dopředu zavolám. ;)
 
Pobavil mě kolega z práce na parkovišti před firmou, kde čekal, až zaparkuji a vystoupím z auta:

"To je tak nádherně tiché, vůbec jsem neslyšel motor. To je hybrid, že? :D

FYI, majitel dieselového Supa druhé generace.
I mě se kolega z práce, majitel Superba, na parkovišti ptal:" Ty tam máš dvoulitr? Že to vůbec není slyšet "
 
Jen taková malá kalkulace, celý Václavák od budovy k budově (včetně chodníků, magistrály až po schodiště muzea), od tvoří parcela 2306/1 o rozloze 42255 m2. To se tam museli dost mačkat teda, tři lidi na metr. ;) (nejsem nijak proti, je dobře že lidé přišli)
 
Ministr vnitra prý pravil, že odhad policie v 18:30 byl 70 tisíc, a z pohledu z výšky bych mu to i věřil.
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top